جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

وجود 443 کیلومتر از راه مازندران در شهرستان بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود 443 کیلومتر از راه مازندران در شهرستان بهشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، حسین عرفانی اظهار داشت: با توجه به اینکه حدود 85 درصد از راه‌های روستایی بهشهر در مناطق کوهستانی و بالادست قرار داشته پس همه ساله در فصل بهار و تابستان رفت‌ و آمد و حجم تردد به این مناطق به دلیل جاذبه‌های فراوان گردشگری افزایش می‌یابد.

وی بیان داشت: از این رو این اداره به منظور افزایش ایمنی محورها، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه به‌ویژه در شب، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جداکننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی و ایمن‌سازی را در سطح محور‌های روستایی در دستور کار خود قرار داد.

عرفانی درباره اجرای عملیات خط‌کشی در سطح محورهای روستایی این شهرستان اظهار داشت: عملیات خط‌کشی محورهای روستایی پاسند ـ غریب محله به طول 15 کیلومتر، سفیدچاه ـ سرخ‌گریوه به طول 14 کیلومتر، ارضت به طول 7/1 کیلومتر، عباس‌آباد به طول 5 کیلومتر و محور پل مرکز بخش به بندسد کفترکار به طول 11 کیلومتر از جمله محورهایی بوده که عملیات خط‌کشی در آنها به اتمام رسیده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر اظهار داشت: از 7 هزار و 707 کیلومتر راه موجود در مازندران مقدار 443 کیلومتر در شهرستان بهشهر واقع شده است.