جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

وجود 40 هزار تخت در بابلسر برای سرویس‌دهی به مسافران - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود 40 هزار تخت در بابلسر برای سرویس‌دهی به مسافران

فرماندار بابلسر از وجود 40 هزار تخت در این شهرستان برای سرویس‌دهی به مسافران نوروزی خبر داد.

وجود 40 هزار تخت در بابلسر برای سرویس‌دهی به مسافران

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سید علی اسد امشب در جلسه ستاد تسهیلات سفر در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: بابلسر شهرستان برتر مازندران در بحث جذب مسافر و گردشگر است.

وی با اشاره به وجود 25 هزار تخت در پارکینگ‌های ساحلی، بیان کرد: علاوه بر آن هشت مجموعه رفاهی، خصوصی در قالب مجتمع بانک رفاه، ملی، کشاورزی، فدک، مرضیه و کوثر در مجموع در کل شهرستان حدود 40 هزار تخت آماده برای ارائه خدمات و سرویس‌دهی به مسافران است.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه شهرستان بابلسر شهرستانی است که اقبال زیادی برای جذب گردشگر و مسافر دارد، تصریح کرد: ما مکلفیم شرایط امنیت و وجود مایحتاج مسافران را تامین کرده و کنترل و نظارت را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که سبب رضایت‌مندی مسافر شود.

اسد با تاکید به اینکه اداره ارشاد شهرستان بابلسر موظف است مساجد بین‌راهی که برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است را اعلام کند، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش شهرستان نیز شرایط مناسب برای اسکان مسافران را فراهم کند.

وی اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی موظف است گشت‌های مستمر در ایام نوروز برای تامین امنیت مسافران در زمان ورود و خروج داشته باشد.

فرماندار بابلسر در پایان گفت: مدیران شهرستان بدون هماهنگی اجازه مرخصی در ایام نوروز را ندارند.