جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

وجود 167 خانه عالم نیمه تمام در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود 167 خانه عالم نیمه تمام در مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ناصر شکریان عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران بهشهری، به وجود 116 خانه عالم تكميل شده در مازندران اشاره كرد و افزود: اين خانه هاي عالم به اتمام رسيده و 167 خانه عالم نيمه تمام داريم كه اميدواريم با حمايت دولت به اتمام برسد تا روحانيون مستقر و هجرت وظيفه تبليغي خود را بدرستي انجام دهند.

وي با بيان اينکه پوشش شبکه تبليغي در حال حاضر در مازندران در جايگاه مناسبي قرار دارد، افزود: اداره کل تبليغات اسلامي مازندران با بهره گيري از علما و روحانيون در دورترين نقاط استان به فعاليت ديني مشغول است.

شكريان تصريح کرد: اين اداره کل با همکاري شبکه تبليغي استان توانسته به موفقيت‌هاي بسيار خوبي در ترويج فرهنگ ديني دست يابد.

مديركل تبليغات اسلامي مازندران ادامه داد: در حال حاضر بانك اطلاعات مبلغان آماده شده و شناسنامه فرهنگي و تبليغي روستاها، هماهنگي با هيئات امناي روستاها انجام و رابطان روستاها براي تبليغ مشخص و هماهنگي با مراكز اعزام قم و مشهد انجام شده است.

شکریان گفت: دو هزار مبلغ در طول ماه رمضان به مناطق مختلف مازندران اعزام مي شوند.

وی افزود: شبکه تبليغي استان شامل علما، روحانيون، مبلغان و مبلغات، مسئولان مراکز فرهنگي و ديني، مؤسسات قرآني و مردمي و تشکل‌هاي ديني بوده که در امر توسعه و ترويج فرهنگ ديني تلاش مي‌کنند.