جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

وجود 1200 صندلی ویژه تماشاگران/پخش زنده مسابقات از شبکه‌های سه و تبرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود 1200 صندلی ویژه تماشاگران/پخش زنده مسابقات از شبکه‌های سه و تبرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز مازندران، رضا گنجی شامگاه سه شنبه با حضور در برنامه «ورزش اول» که از سیمای تبرستان درباره انجام مسابقات جهانی باشگاه‌های جهان به میزبانی جویبار برگزار شد، گفت: چند وقتی است که در جویبار شور و حال خوبی ایجاد شده و به خاطر برگزاری این مسابقات شاهد آماده‌سازی زیرساخت‌های مناسب هستیم.

وی عنوان کرد: محور جویبار به قائمشهر که 10 سال بود مردم منطقه منتظر رفع خطرات جاده‌ای و زیرساختی آن بودند، به واسطه این مسابقات، حل شد.

نماینده دولت در جویبار ضمن تقدیر از استاندار مازندران و مدیران کل استان به دلیل پای کار بودن و کمک به جویبار برای آماده‌سازی فضای مسابقاتی، تصریح کرد: علاوه بر اینکه  قائمشهر، بابل، ساری و بابلسر به عنوان شهرهای معین انتخاب شدند، سایر شهرستان‌های استان نیز امکانات و تجهیزات خود را در اختیار جویبار گذاشتند.

وی عنوان داشت: تا این ساعت تیم‌های آمریکا و برونئی وارد جویبار شدند، تیم‌های دیگر نیز تا سه بامداد چهارشنبه وارد جویبار می‌شوند.

فرماندار جویبار اظهار داشت: وزن‌کشی مسابقات در ساعت 18 روز چهارشنبه برگزار می‌شود و سوت مسابقات نیز بعد از مراسم افتتاحیه در صبح پنج‌شنبه زده می‌شود، مراسم اختتامیه نیز بعد از ظهر جمعه هفته جاری است.

این مسئول ادامه داد: فرهنگ‌سازی خوبی نیز انجام شد حتی موضوع جلسه شورای فرهنگ عمومی به مسابقات کشتی اختصاص داده شد، عزم ملی مدیران را از سطح شهرستانی تا کشوری دیدیم و در بحث مدیریت جهادی نیز اگر مدیریت استاندار و مدیران کل مازندران نبود شاید نمی‌توانستیم مسابقات را برگزار کنیم.

نماینده دولت در جویبار با اشاره به وجود یک‌هزار و 200 صندلی ویژه تماشاگران در سالن مسابقات لیگ جهانی کشتی، افزود: با توجه به اینکه این مسابقات از شبکه‌های ورزش، شبکه سه و شبکه تبرستان پخش می‌شود همچنین شهرداری جویبار نیز فضاهایی را برای پخش زنده مسابقات در سطح شهر آماده کرده است، از مردم می‌خواهیم که مسابقات را در منزل تماشا کنند تا مهمانان بتوانند بازی را در سالن ببینند و مردم جویبار را تحسین کنند.

وی در پایان با اشاره به وجود قهرمانان المپیک، آسیا و جهان در جویبار، گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما، داشتن یک سالن مسابقاتی 6 هزار نفره است که امیدواریم پس از این مسابقات، یک کار نو و جرقه‌ای در ورزش جویبار ایجاد شود.