جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

وجود بیش از 6 هزار پروژه آب و فاضلاب در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود بیش از 6 هزار پروژه آب و فاضلاب در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل،حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ظهر امروز به همراه عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، ذاکری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، عبداللهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از صبح امروز بازدید خود از پنج مجتمع آبرسانی این شهرستان را آغاز کرد.

در این بازدید مشکلات و موانع مجتمع‌های روستاهای بزمینان، زیارو، کم‌کلا، رشکلا و آهنگرکلای هراز پی از بخش‌های مرکزی، دابودشت و دشت‌سر بررسی شد.

معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب در حاشیه بازدید از پروژه‌های آبرسانی بخش دشت‌سر اظهار داشت: مجتمع‌های آبرسانی متعددی در این شهرستان بنا شده که می‌تواند بسیاری از مشکلات آبرسانی را برطرف کند.به عنوان نمونه یکی از این مجتمع‌ها با تکمیل و راه‌اندازی آن یک‌هزار و 500 نفر از جمعیت‌های روستایی آمل را از آب سالم و قابل شرب بهره‌مند می‌کند.

این مسئول با تاکید اینکه از بخش‌های مختلف مجتمع‌های آبرسانی آمل بازدید شد، گفت: بازدید از بخش‌هایی نظیر تاسیسات مخازن، خطوط انتقال، اجرا، تجهیز و تکمیل چاه‌های حفر شده و خطوط انتقال انجام شده است.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب  مطرح کرد: با قراردادن این پروژه‌ها در فهرست پروژه‌های ملی، تامین اعتبار لازم انجام می‌شود. با بهره‌برداری از مجتمع‌های آبرسانی در آینده نزدیک جمعیت برخوردار این شهرستان از آب شرب سالم و بهداشتی افزایش می‌یابد.

{jcomments off}