سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

واگذاری 21 هکتار زمین صنعتی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

واگذاری 21 هکتار زمین صنعتی در مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از واگذاری 21 هکتاری زمین به سرمایه‌گذاران جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

واگذاری 21 هکتار زمین صنعتی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی با دارا بودن مزیت‌های ویژه شامل عدم نیاز به دریافت مجوزهای جداگانه، مستثنی بودن از قانون شهرداری‌ها و مهم‌ترین آن، پرداخت نقد و اقساط هزینه‌های انتفاع از تأسیسات و کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری به‌دلیل استفاده از خدمات شهرک و ناحیه صنعتی، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری بخش تولید است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 49 قرارداد منعقد شده که 21 هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به‌منظور ایجاد واحدهای تولیدی، واگذار شده است.

موسوی بیان داشت: براساس مفاد دفترچه قرارداد، سرمایه‌گذاران موظف به ساخت‌وساز و راه‌اندازی واحد تولیدی در زمان مقرر هستند.

وی گفت: زمین‌های واگذار شده به‌منظور ایجاد واحدهای تولیدی در زمینه‌های صنایع غذایی، خدماتی، شیمیایی، فلزی، کانی غیرفلزی و نساجی در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.