رونق تولید ملی | شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۸

واگذاری نساجی قائمشهر قطعی نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

واگذاری نساجی قائمشهر قطعی نشده است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که واگذاری تیم نساجی قائمشهر به مالک جدید هنوز قطعی نشده است.

واگذاری نساجی قائمشهر قطعی نشده است

حیبب حسین زادگان روز شنبه درگفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : مذاکراتی برای واگذاری نساجی قائمشهر به سرمایه گذارجدید انجام شده، ولی هنوز مدارک قانونی برای انتقال رد و بدل نشده است.
وی اضافه کرد : براساس توافق با مالک باشگاه نساجی قائمشهرنشستی در روز جاری با سرمایه گذار جدید برای نقل وانتقال قانونی در مازندران انجام می شود و پس از انتقال مدارک قانونی می توان واگذاری را قطعی دانست.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهارداشت : گام مهمی برای نقل و انتقال سپری شد و امیدواریم با واگذاری قطعی ، قدیمی ترین باشگاه فوتبالی مازندران نیز تعیین تکلیف شود و بازیکنان و کادر فنی آن بتوانند برای نیم فصل دوم برنامه ریزی کنند.
نساجی قائمشهر قدیمی ترین باشگاه فوتبالی مازندران است که در دهه 40 فعالیت خود را در بخش فوتبال تحت مالکیت دولتی شروع کرد و در دهه 80 این باشگاه به دلیل مشکلات مالی به بخش خصوصی واگذار شد.
نساجی قائمشهر در فصل جاری رقابت های فوتبال با وجود به خدمت گرفتن محمود فکری مربی سابق استقلال تهران و انعقاد قرارداد با بازیکنان، در ادامه راه به دلیل بدعهدی مالک باشگاه در پرداخت دستمزد بازیکنانش با بحران مالی مواجه شد وبا بحرانی شدن مشکل مالی و ورود استاندارمازندران برای رفع این مشکل روند کاری باشگاه را به سمت واگذاری به سرمایه گذارجدید پیش برد.
تاکنون چندین نشست برای واگذاری باشگاه نساجی قائمشهر به سرمایه گذار جدید انجام شده و در روز جاری 11 دی ماه در صورت رد و بدل شدن مدارک قانونی انتقال، می توان امید داشت که وضعیت باشگاه به سمت بهبودی رود.
براساس اظهارنظر مسوولان ورزش مازندران، نساجی قائمشهر که حدود هشت سال با مدیریت خصوصی اداره می شد، حدود 100 میلیارد ریال بدهی دارد و تعیین تکلیف این بدهی یکی از چالش های اصلی پیشرو برای انتقال است.