سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

واگذاری اداره شهرکهای صنعتی سبب تقویت بخش خصوصی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

واگذاری اداره شهرکهای صنعتی سبب تقویت بخش خصوصی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سيد مصطفي موسوي پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از شرک صنعتی ساری گفت:  درحال حاضر ، شهركهاي صنعتي بشل سوادكوه ، منصوركنده ، بندپي شرقي ، بهشهر و شهداي محمودآباد به شركتهاي خدماتي واگذار شده اند.

وس با بیان اینکه، واگذاري امور شهركها و نواحي صنعتي به بخش خصوصي ، در راستاي اجرايي شدن اصل 44 قانون اساسي انجام مي شود گفت: در گذشته هیئتهای امناء در اجرای برنامه ها مشارکت می کردند.

وی، با عنوان اینکه، واگذاری اداره امور شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی فرصتی مناسبی برای مشارکت بخش خصوصی است، بیان داشت: کار واگذاری اداره امور شهرکها به شرکتهای خدماتی با طی مراحل قانونی و برگزاری انتخابات انجام شده است.

موسوي افزود : در گذشته ، هيأتهاي امناء بعنوان يك تشكل ، در اجراي برنامه ها مشاركت مي كردند كه با طي مراحل قانوني و برگزاري انتخابات ، اداره امور شهركها و نواحي صنعتي بعهده شركتهاي خدماتي واگذار شده و با توجه به رسميت بخشيدن و تعيين اعضاء هيئت مديره بعنوان منتخبين شركتهاي خصوصي ، مي توانند نقش مؤثري در رشد و شكوفايي شهركها و نواحي صنعتي ايفا کنند.

موسوي بیان داشت : شركتهاي خدماتي در واقع ، در حفظ و نگهداري از امكانات زيربنايي ، فضاي سبز ، تأسيسات و تجهيزات در شهركها و نواحي صنعتي استان مشاركت مي كنند.