جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده هراز 7 نفر مصدوم برجای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده هراز 7 نفر مصدوم برجای گذاشت

رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آمل گفت : براثر واژگون شدن یک دستگاه اتوبوس مسافربری گرگان به تهران در کیلومتر 80 جاده هراز 7 نفر از سرنشینان این اتوبوس مصدوم شدند.

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده هراز 7 نفر مصدوم برجای گذاشت

دکتر حمزه قاسمی روزشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این حادثه ساعت 5 و 40دقیقه بامداد امروزشنبه در داخل محدوده شهری گزنک بخش لاریجان آمل و نزدیکی پل این شهر رخ داد و براثر آن هفت نفراز مسافران این اتوبوس مصدوم شدند.
وی افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه نیروهای اورژانس شهر گزنک به محل حادثه اعزام و دو نفر از مسافران که مصدومیت آنها شدیدتر بود برای مداوای بیشتر به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.
به گفته دکترقاسمی، پنج نفر از مصدومان این حادثه سرپایی درمحل حادثه درمان شدند.
وی با اشاره به اینکه بارش باران و لغزنده بودن جاده در وقوع این حادثه تاثیرگذاربوده است، اضافه کرد: علت این حادثه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.
رییس شبکه بهداشت و درمان آمل همچنین اضافه کرد : به علت بارش باران و لغزنده بودن کف جاده دو کامیون و یک دستگاه خودروی سواری نیز در 12 ساعت گذشته درجاده هراز واژگون شدند.
110کیلومتر از جاده هراز در حوزه استحفاظی استان مازندران واقع است.
جاده هراز یکی از محورهای پرتردد کشور محسوب می شود و در سال جاری نیز دهها فقره حادثه منجر به فوت ومصدومیت در این جاده رخ داده است .