سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

واژگونی خودروی پراید در آمل 6 مصدوم بر جای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

واژگونی خودروی پراید در آمل 6 مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ساعت 18:20 امروز گزارش واژگونی خودروی پراید به مرکز پیام اورژانس 115 آمل اطلاع داده شد. پس از دریافت گزارش دریافتی، بلافاصله آمبولانس‌های پایگاه‌های آمل 2 و آمل 3 به محل حادثه اعزام شدند، خودروی پراید به رانندگی خانم 31 ساله در اثر برخورد با گاردریل کنار جاده، در کمربندی میدان هزارسنگر آمل به محمودآباد واژگون شد و 6 نفر مصدوم شدند. همه مصدومان که چهار خانم و دو پسر بچه 4 و 6 ساله بودند پس از انجام اقدامات اولیه پیش‌بیمارستانی به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

واژگونی خودروی پراید در آمل 6 مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ساعت 18:20 امروز گزارش واژگونی خودروی پراید به مرکز پیام اورژانس 115 آمل اطلاع داده شد.

پس از دریافت گزارش دریافتی، بلافاصله آمبولانس‌های پایگاه‌های آمل 2 و آمل 3 به محل حادثه اعزام شدند، خودروی پراید به رانندگی خانم 31 ساله در اثر برخورد با گاردریل کنار جاده، در کمربندی میدان هزارسنگر آمل به محمودآباد واژگون شد و 6 نفر مصدوم شدند.

همه مصدومان که چهار خانم و دو پسر بچه 4 و 6 ساله بودند پس از انجام اقدامات اولیه پیش‌بیمارستانی به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.