سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

والیبال کاله نیازمند پیروزی مقابل متین ورامین است - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبال کاله نیازمند پیروزی مقابل متین ورامین است

بهروز عطایی امروز قبل از دیدار هفته یازدهم و آخرین بازی نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که با رویارویی کاله مازندران و متین ورامین پیگیری می‌شود، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: بازی سخت و حساسی را مقابل متین ورامین در خانه داریم.

وی افزود: ورامین از تیم‌های پرقدرتی است که با بازی‌های خوبی که انجام داده هم‌اکنون در رتبه دوم جدول لیگ برتر جای دارد، این تیم کیفیت‌های مناسبی را در هفته‌های گذشته از خود بروز داد و حریف سنگینی برای کاله است.

عطایی تصریح کرد: با توجه به مهره‌های با تجربه و توانمندی که در دو تیم حضور دارند یقینا فشار کار بسیار بالا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در دیدار مقابل متین به پیروزی نیاز داریم، ابراز داشت: پیروزی در این دیدار به ما کمک می‌کند تا از فشار روحی و روانی موجود خارج شویم، تمام تلاش خود را برای شکست متین به کار گرفته تا بار دیگر مردم را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران یادآور شد: هر دو تیم آنالیز و اطلاعات مطلوبی از یکدیگر داشته و شناخت کاملی از هم دارند، از بازیکنان و کادر فنی مجربی برخوردار بوده ولی در جریان بازی هر تیمی که بتواند به درستی اطلاعات حاصل از آنالیز را در زمین به مرحله اجرا برساند و از نقاط ضعف حریف و نقاط قوت خود به درستی استفاده کند پیروز میدان خواهد بود.

عطایی با اعلام اینکه پیش‌بینی بازی سختی را دارم، در مورد شکست گذشته این تیم در خانه والیبال مقابل پیکان تهران خاطرنشان کرد: متاسفانه مسائل داوری جزو مسائلی است که مکرر در حال تکرار است، از دست ما کار خاصی ساخته نیست، البته امیدوارم این قضیه هر چه زودتر حل شود.

وی اضافه کرد: همچنان به چیدمان داوری فدراسیون والیبال اعتراض داشته و پیشنهاداتی برای مسئولان فدراسیون دارم.