جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

والیبال کاله مازندران به میهمانی شهرداری ارومیه رفت - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبال کاله مازندران به میهمانی شهرداری ارومیه رفت

در دومین دیدار دور برگشت و سیزدهمین هفته بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور جام سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی‌مقدم امروز در ارومیه دیداری حساس را شاهد خواهیم بود که در آن دو تیم کاله مازندران و شهرداری به مصاف یکدیگر می‌روند.

تنها نماینده مازندران در این دوره از رقابت‌ها توانست در نخستین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال در دیداری خانگی تیم قعرنشین نوین کشاورز تهران را به راحتی و با نتیجه سه بر صفر از پیش رو بر دارد و شهرداری ارومیه نیز در دیداری خانگی با نتیجه سه بر دو از سد میزان خراسان رضوی گذشت.

بهروز عطایی با افزودن عباس برقی مربی نام‌آشنا و باتجربه والیبال کشورمان به کادر فنی خود سعی دارد با بازیکنان کهکشانی و ملی‌پوش مدافع خوبی برای عنوان قهرمانی سال گذشته در لیگ برتر والیبال باشد.

کاله مازندران در دومین هفته لیگ برتر والیبال کشورمان توانست در سالن دو هزار نفری پیامبر اعظم(ص) آمل با حمایت تماشگاران خونگرم خود این تیم را با شکست از پیش رو بردارد.

برای این دیدار که از ساعت 16 آغاز می‌شود  براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال برای کنترل بیشتر دو ناظر استفاده می‌شود که در آن محمدحسین شفقی و خلیل یگانه‌مجد از نزدیک زوایای مختلف بازی را تحت نظارت می‌گیرند.

ابراهیم فیروزی و نادر انصاری داوران بین‌المللی کشورمان قضاوت این دیدار را برعهده دارند.

در کاله مازندران که در کادر فنی آن بهروز عطایی، عباس برقی و محمد شریعتی حضور دارند بازیکنانی نظیر حمزه زرینی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی عراقی، ولادو پتکوویچ، عادل غلامی، رضا قرا، عبدالرضا علیزاده، میلاد عبادی‌پور، و حمید جعفری در ترکیب جای دارند.

صابر نریمان‌نژاد و مهدی رنجبر مصدومان احتمالی سبزپوشان کاله در این بازی هستند.

در شهرداری ارومیه که مربیگری آن برعهده داراگان جورخویچ و ساشا استفانوویچ مربیان خارجی لیگ برتر است، ایرج  میکائیل‌زاده، علیرضا نادی، فرهاد پیروت‌پور، محمد محمدکاظم، فرهاد عادلی، وحید سیدعباسی، احسن‌الله شیرکوند، بهرام فرید، زاویر کاپفر، سعید مصطفی‌وند و میرسعید معروف در ترکیب احتمالی جای خواهند داشت.

تا پایان هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال پس از پیشگامان کویر 25 امتیازی، پیکان تهران و کاله مازندران با 24 امتیاز در رده‌های دوم و سوم جای دارند همچنین شهرداری ارومیه نیز با 20 امتیاز در مکان هفتم جا خوش کرده است.