سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

والیبال کاله توان حضور در بین چهار تیم برتر جهان را دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبال کاله توان حضور در بین چهار تیم برتر جهان را دارد

بهروز عطایی امروز در آمل با اشاره به قهرمانی تیمش در جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا و صعود به جام باشگاه‌های جهان اظهار داشت: با صعود به جام باشگاه‌های جهان کار بزرگ و سختی پیش‌رو داریم و می‌خواهیم نماینده شایسته‌ای برای والیبال کشورمان باشیم.

وی افزود: تیم‌های قدرتمندی از اروپا و آمریکای جنوبی در این رقابت‌ها حضور دارند که کار را برای دیگران سخت می‌کنند. 

این مربی لیگ برتری والیبال اضافه کرد: اگر با تقویت کاله وارد میدان شویم با توجه به حضور نمایندگان آمریکای شمالی و آفریقا که از کشورهای تونس و کانادا هستند توان حضور در بین چهار تیم برتر دنیا را داریم.

عطایی با تاکید بر اینکه فکر می‌کنم برای تیمی که سال نخست حضور خود در جام باشگاه‌های جهان را تجربه می‌کند کسب عنوان چهارمین تیم برتر دنیا عملکرد فوق‌العاده‌ای خواهد بود، تصریح کرد: با حمایت خوبی هم که از این تیم می‌شود شاید بتوانیم به روی سکو هم برویم.

وی با اشاره به اینکه در برنامه‌ریزی‌های خود همیشه حرکت رو به جلو در نظر ما بود، اذعان داشت: دو هدف عمده را در جام باشگاه‌های جهان دنبال خواهیم کرد، اول اینکه باید از والیبال ایران در عرصه جهانی دفاع کنیم زیرا کشورمان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و جزو 15 تیم برتر والیبال دنیا است و در بحث دیگر برند کاله است که همیشه بهترین بوده و به کمتر از آن توجهی ندارد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در پایان یادآور شد: می‌خواهیم با بهترین چیدمان وارد عرصه‌های جهانی شویم و با توجه به اینکه می‌دانیم مسیر سختی را در پیش داریم ولی امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران اسلامی باشیم.