سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

والیبالیست‌های کاله مازندران در خانه به دیدار ثامن خراسان می‌روند - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبالیست‌های کاله مازندران در خانه به دیدار ثامن خراسان می‌روند

تیم والیبال کاله مازندران از هفته دهم بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور سه‌شنبه در دیدار خانگی به مصاف والیبالیست‌های ثامن‌الحجج خراسان می‌روند.

والیبالیست‌های کاله مازندران در خانه به دیدار ثامن خراسان می‌روند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، هفته دهم دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور یادواره 200 شهید والیبالیست، سه‌شنبه با 6 دیدار به میزبانی شهرهای ورامین، گنبد، زاهدان، تبریز، تهران و آمل برگزار می‌شود.

شاگردان بهروز عطایی در تیم والیبال کاله مازندران پس از پشت سر گذاشتن محرومیت دو دیدار خانگی بدون تماشاگر، این بار با حضور پر شور هواداران می‌خواهند در سالن ورزشی 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) مقابل حریق قدرتمند خود دست پر خارج شوند.

در مقابل تیم موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج خراسان رضوی نیز با توجه به پیروزی سه بر یک مقابل آرمان ورزشی اردکان خارج خانه با روحیه مضاف وارد آمل شده است تا با هدایت جبار قوچانی‌نژاد مربی نامی والیبال کشور، والیبالیست‌های نامی داخلی و خارجی مازندران را با کسب امتیاز لازم ترک کند.

کاله مازندران نیز در دیدار هفته گذشته خود رویارویی سختی مقابل بانک سرمایه داشت که در نهایت شاگردان مصطفی کارخانه در خانه حریف شمالی خود را با نتیجه سه بر یک مغلوب کردند.

در دیدار هفته دهم لیگ برتر به میزبانی آمل مرتضی اکرمی و علی‌رضا قریب داوران بین‌المللی کشورمان امر قضاوت را بر عهده دارند و محمد‌حسن خوشدل و اسماعیل صباغ ناظران فدراسیون والیبال و سازمان لیگ هستند.

پس از پایان هفته نهم لیگ برتر کاله مازندران با چهار پیروزی، پنج شکست و کسب 14 امتیاز در رده هشتم جدول 12 تیمی لیگ برتر جای دارد و ثامن‌الحجج خراسان هم با پنج پیروزی، چهار شکست و کسب 15 امتیاز در رده چهارم جای گرفته است.