سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

والیبالیست‌های کاله به دیدار شهرداری تبریز می‌روند/ شاگردان عطایی به‌دنبال پیروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبالیست‌های کاله به دیدار شهرداری تبریز می‌روند/ شاگردان عطایی به‌دنبال پیروزی

تیم والیبال کاله مازندران از سری مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال فردا در خارج خانه به دیدار شهرداری تبریز می‌رود.

والیبالیست‌های کاله به دیدار شهرداری تبریز می‌روند/ شاگردان عطایی به‌دنبال پیروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، تیم والیبال کاله مازندران از سری مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه در خارج خانه به دیدار شهرداری تبریز می‌رود.

هفته هشتم دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جام «شهدای منا» عصر فردا با 6 دیدار برگزار می‌شود که در آن شهرهای تهران، ورامین، ساری، تبریز و اراک میزبان حریفان هستند.

شاگردان بهروز عطایی که این روزها با توجه به جوانی و کم‌تجربگی بازی‌های زیبا و قابل قبولی را به نمایش می‌گذارند این بار در تبریز مهمان هستند.

والیبالیست‌های کاله در سالن ورزشی شهید اقدمی به مصاف شهرداری تبریز می‌‎روند که در این دیدار حساس و تنگاتنگ بهروز جعفری و مرتضی علایی دارو بوده و حسین پورکاشیان نماینده و ناظر فدراسیون والیبال است.

تیم میزبان شهرداری تبریز که هفته گذشته در دیدار خارج خانه مقابل شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر دو مغلوب شد، هم‌اکنون دارای هشت پیروزی و 26 امتیاز است که در رده ششم جدول لیگ برتر جای دارد همچنین کاله مازندارن هم با کسب هشت پیروزی و 25 امتیاز در رتبه هفتم جا خوش کرده و در صورت پیروزی مقابل حریف یک پله در جدول مسابقات صعود می‌کند.

شاگردان بهروز عطایی این روزها بازی‌های زیبایی به نمایش می‌گذارند و همانند بازی گذشته مقابل سایپای تهران به سه امتیاز دیدار آینده چشم دوخته‌اند.

دومین نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال سازمان عمران شهرداری ساری است که در دیدار خانگی به مصاف هاوش گنبد می‌رود.

شاگردان بهزاد محمودی در سالن ورزشی سیدرسول حسینی به حمایت هواداران ساروی چشم دوخته‌اند البته والیبالیست‌های ساروی در دیدار خارج خانه هفته گذشته مقابل صالحین ورامین تن به شکست سه بر صفر دادند هر چند هاوش گنبد نیز با نتیجه‌ای مشابه مقابل تیم قدرتمند بانک سرمایه در دیدار خارج خانه شکست خورد.

در این دیدار حساس ابراهیم فیروزی و وحید پورکاشیان امر قضاوت را در اختیار داشته و حمید حق‌بین ناظر و نماینده فدراسیون والیبال است.

تیم والیبال عمران ساری هم‌اکنون هشت پیروزی دارد و با 23 امتیاز در رده هشتم جدول جای دارد همچنین هاوش گنبد دیگر نماینده والیبال شمال کشور با چهار پیروزی 12 امتیاز داشته و در رده دوازدهم جدول قعرنشین است.