سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

والیبالیست‌های کاله برای رویارویی مقابل ورامین شرایط ایده‌آل دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبالیست‌های کاله برای رویارویی مقابل ورامین شرایط ایده‌آل دارند

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: بازیکنان کاله مازندران برای رویارویی مقابل متین صالحین ورامین از شرایط ایده‌آل برخوردارند.

والیبالیست‌های کاله برای رویارویی مقابل ورامین شرایط ایده‌آل دارند

بهروز عطایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، بیان کرد: در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور بازی سنگینی با متین صالحین ورامین داریم.

وی افزود: این بازی از حساسیت و ویژگی خاصی برخوردار است، چنانچه با برنامه و تاکتیک خاص در هر دیدار مقابل حریفان صف‌آرایی می‌کنیم.

عطایی با اشاره به شرایط مطلوب روحی و روانی بازیکنان کاله مازندران، تصریح کرد: در دیدار نخست نیز مقابل تیم والیبال گوهرکویر زاهدان با نتیجه سه بر صفر در خانه به پیروزی شیرین خانگی رسیدیم که حمایت تماشاگران در آن اثر زیادی داشت.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه والیبالیست‌های متین ورامین در دیدار گذشته خود با نتیجه سه بر دو خارج خانه مغلوب حریف شدند، ادامه داد: بازیکنان و کادر فنی این تیم نمی‌خواهند در نخستین بازی خانگی تن به شکست دهند، ولی ما تمام توان خود را برای کسب هر سه امتیاز به کار می‌بندیم.

این مربی والیبال با بیان اینکه آنالیز مطلوبی از تیم حریف در دیدار هفته دوم لیگ برتر داریم، تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل گذشته را در تیم متین صالحین ورامین به عنوان سرمربی حضور داشتم، بار دیگر به این شهر سفر می‌کنم و با تلاش بازیکنان و اجرای دستورات کادر فنی در زمین امیدوارم پیروز از زمین خارج شوم.