سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

والیبالیست‌های آمل در خانه از سد نماینده بابلسر گذشتند - نمایش محتوای خبر

 

 

والیبالیست‌های آمل در خانه از سد نماینده بابلسر گذشتند

هفته دوم لیگ برتر والیبال مازندران عصر یکشنبه با رویارویی دو تیم انبوه‌سازان آمل و نماینده بابلسر برگزار شد که در آن آملی‌ها در خانه با نتیجه 3 بر 1 پیروز شدند.

والیبالیست‌های آمل در خانه از سد نماینده بابلسر گذشتند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگا‌ه‌های مازندران در رده بزرگسالان به میزبانی شهرهای آمل، فریدونکنار و سوادکوه برگزار شد.

تیم والیبال انبوه‌سازان آمل در دیدار خانگی مقابل تیم والیبال بابلسر به میدان رفت که در این دیدار هابیل جلابی و سید شهاب‌الدین موسوی داور وسط و داور اول بودند و امر نظارت به خسرو اباذری از والیبالیست‌های پیشکسوت مازندران سپرده شد.

در این دیدار حساس که با تأخیر بابلسری‌ها در ورود به سالن دو هزار نفری پیامبر اعظم(ص) همراه بود، نماینده آمل توانست با نتیجه 3 بر 1 پیروزی را از آن خود کند.

ست نخست این دیدار با نتیجه 25 بر 20 به سود آملی‌ها پایان یافت ولی در ست دوم بابلسر با امتیاز 25 بر 21 توانست طعم پیروزی را بچشد ولی در ست‌های سوم و چهارم نماینده آمل با امتیاز 27 بر 25 و 25 بر 16 پیروزی را از آن خود کرد.

لیگ برتر والیبال باشگاه‌های استان مازندران در سال جاری با حضور 6 تیم در یک گروه دنبال می‌شود که در هفته نخست آملی‌ها با نتیجه 3 بر صفر از سد ساری گذشتند، سوادکوه با نتیجه 3 بر 2 مقابل نماینده بابلسر به پیروزی رسید و دیدار دو تیم آکادمی معرفت فریدونکنار و تیم والیبال تنکابن به‌دلیل عدم مهیا بودن بازیکنان فریدونکناری برگزار نشد.

هفته سوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های مازندران چهارشنبه هفته جاری با برگزاری سه دیدار دنبال می‌شود که در آن نماینده بابلسر به مصاف دنیای آرزوی ساری می‌رود، آکادمی معرفت فریدونکنار با سوادکوه دیدار کرده و انبوه‌سازان آمل در دیداری خارج از خانه به مصاف تنکابن می‌رود.

به گزارش فارس، والیبال یکی از رشته‌های پرطرفدار و مهیج در مازندران است که وجود والیبالیست‌های فراوان از گذشته تاکنون از این استان در رده‌های مختلف تیم ملی، مازندران را به‌عنوان یکی از مهدهای تربیت و پرورش والیبال تبدیل کرده است.

برگزاری لیگ‌های مختلف والیبال در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در بخش بانوان و آقایان باعث درخشش بازیکنان، کشف استعدادهای والیبالی و تربیت چهره‌های ناب می‌شود.

روند استعدادیابی و تربیت استعدادهای درخشان والیبال در مازندران باعث شده تا در هر دوره از رقابت‌های والیبال با چهره‌های جوان و جویای نام مازندرانی در ترکیب تیم ملی برخورد کنیم.