سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

والدین شهدا در خط مقدم انتقال ارزش‌های فرهنگ شهادت هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

والدین شهدا در خط مقدم انتقال ارزش‌های فرهنگ شهادت هستند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه، حضور والدین شهدا را در خط مقدم انتقال ارزش‌های فرهنگ شهادت توصیف کرد.

والدین شهدا در خط مقدم انتقال ارزش‌های فرهنگ شهادت هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مصطفی کتابیان شامگاه سه‌شنبه در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سوادکوه با تسلیت در‌گذشت مادر شهید حمید‌رضا بزرگی که مراسم سوم و هفتم ایشان عصر روز چهارشنبه در روستای اتو بخش زیراب سوادکوه برگزار می‌شود، گفت: پدر و مادر شهدا و ایثار‌گران پایه و ستون انتقال ارزش‌های فرهنگ شهادت هستند.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید با همراهی رؤسای ادارات، نهاد‌ها، دوستان و همکلاسی‌های شهدا و جانبازان، هفتگی به دیدار خانواده آنان می‌رود، افزود: خوشحالی والدین شهدا و ایثار‌گران در دیدار با آنان مشهود است و آنان به تداوم این دیدار‌ها راغب هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار‌گران شهرستان سوادکوه بر لزوم تداوم دیدار با خانواده شهدا و ایثار‌گران اشاره و خاطر‌نشان کرد: والدین شهدا در خط مقدم ارتباط به شهدا بودند و استفاده از تجربیات و دید‌گاه‌های آنان برای جامعه ضروری است.

کتابیان با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی، گفت: دیدار با خانواده شهید علی‌بابا گت‌بابایی و شهید علی‌رضا باز‌یار و دیدار با جانبازان روح‌الله قاسم‌آهنگری و محمد‌قلی صمدی در برنامه‌ریزی این هفته بنیاد شهید و امور ایثار‌گران بوده است.