جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

واریز 148 میلیون تومان برای مسکن مددجویان بهزیستی بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

واریز 148 میلیون تومان برای مسکن مددجویان بهزیستی بابل

محمد عموزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا انقلاب به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: 100 میلیون ریال بابت هزینه درمان و مسکن از محل مشارکت‌های مردمی به حساب تعدادی از مددجویان زیر پوشش واریز می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی بابل گفت: به مناسبت هفته دولت، 148 میلیون تومان به حساب 37 نفر مددجوی زیر پوشش بهزیستی برای تکمیل مسکن آن‌ها واریز می‌شود.

وی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح بهزیستی بابل در هفته دولت تصریح کرد: یک مرکز اقامتی میان مدت ویژه ترک اعتیاد شبانه‌روزی و یک مرکز نگهداری کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست در قالب موسسات خیریه از پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت است.

عموزاده به پروژه‌های خوداشتغالی و مشاغل خانگی قابل افتتاح در هفته دولت اشاره کرد و بیان داشت: 6 پروژه خوداشتغالی و چهار پروژه مشاغل خانگی که از محل پرداخت وام قرض‌الحسنه با بهره چهار درصد از سوی بهزیستی به مددجویان پرداخت شد، در این هفته آماده بهره‌برداری است.

رئیس اداره بهزیستی بابل میزان اعتبار پروژه‌های خوداشتغالی و مشاغل خانگی را 100 میلیون تومان برشمرد و اظهار داشت: برای پروژه‌های خود اشتغالی مبلغ 80 میلیون تومان و برای مشاغل خانگی 20 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.