سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

واریز یارانه برای بیش از 969 هزار سرپرست خانوار در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

واریز یارانه برای بیش از 969 هزار سرپرست خانوار در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، محمود شعبان‌زاده  صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون 29 مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است، اظهار داشت: تاکنون 42 هزار و620 میلیارد ریال یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار مازندرانی واریز شد.

وی ادامه داد: آخرین مرحله پرداخت یارانه در دولت دهم امروز یکشنبه 23 تیر 92 واریز و قابل برداشت است.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی مازندران تصریح کرد: در بیست و نهمین مرحله برای 969 هزار و 500 سرپرست خانوار مازندرانی بالغ بر یک هزار و 420 ریال یارانه واریز شد.

این مسئول با بیان اینکه آخرین مرحله یارانه دولت دهم بدون تغییر به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است، بیان داشت: به ازای هر نفر 455 هزار ریال به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

شعبان‌زاده اظهار داشت: مبلغی که تاکنون با عنوان یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد بدون مبلغ عیدانه محاسبه شده است.

وی افزود: دولت دهم در اسفند 91 بابت عیدانه از طریق سامانه یارانه نقدی به حساب هر یک از خانوار ایرانی مبلغ 700 تا یک میلیون ریال واریز کرده است.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی مازندران با اشاره به اینکه هر ماه مبلغ 50 هزار ریال  بابت یارانه نان در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: این مقدار در سال‌جاری در هزینه آرد مصرفی هر خانوار ایرانی لحاظ می‌شود.