جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

واحدهای CNG فاقد استاندارد مازندران پلمب می‌شود/اجرای طرح بازدید دوره‌ای آسانسورها در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای CNG فاقد استاندارد مازندران پلمب می‌شود/اجرای طرح بازدید دوره‌ای آسانسورها در استان

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: واحدهای CNG فاقد استاندارد در استان مازندران به جهت اینکه برای مردم ایجاد مخاطره می‎کند با تعین مهلت قانونی در صورت عدم رفع نقص پلمب شود.

واحدهای CNG فاقد استاندارد مازندران پلمب می‌شود/اجرای طرح بازدید دوره‌ای آسانسورها در استان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی نبیان در جلسه کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات در استانداری اظهار کرد: بعد از حادثه آسانسور که برای یکی از دانشگاه‌های کشور به‌وجود آمد به مسؤولان اجرایی مازندران اعلام کردم که باید نسبت به استانداردسازی آسانسورها اقدام شود.

وی تصریح کرد: برای اجرای این امر نیاز است که بازدیدهای دوره‌ای در سطح ادارات نهادها، منازل و مسکن‌های مهر در سطح استان انجام شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: بازدیدهای رندومی از اقداماتی است که باید به آن توجه کرد و مورد توجه مسؤولان اجرایی قرار گیرد.

این مسؤول با بیان اینکه همه دستگاه‎ها مکلف به بازبینی و نظارت آسانسورها هستند، افزود: در صورت بروز سانحه مدیر همان دستگاه‌ اجرایی باید پاسخگو باشد.

نبیان با اعلام اینکه همه دستگاه‌های اجرایی استان مازندران باید نسبت به بازبینی آسانسورها و بالابرها اقدام کنند، اضافه کرد: این موضوع لازم‌الاجراست و همه ما نسبت به امنیت مردم در حوزه‌ای که کار می‌کنیم مسؤول هستیم.

وی در ارتباط با استانداردسازی جایگاه CNG استان مازندران نیز گفت: همه جایگاه‌ها باید تا پایان سال نسبت به استانداردسازی اقدام کنند و بازدید‌های دوره‌ای از این جایگاه‌ها انجام شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: متولیان امر نسبت به جلوگیری از فعالیت جایگاه‌های CNG فاقد استاندارد اقدام کنند.

این مسؤول در پایان گفت: قبل از ایام فصل بهار بازنگری از وسایل پارک‌ها در دستور کار قرار گیرد و اگر وسایل نامناسب و غیراستاندارد در سطح پارک‌های استان وجود داشت نسبت به بهسازی و استانداردسازی آن اقدام شود و اگر مشکلی ساختاری وجود داشت نسبت به پلمب این واحدها اقدام شود.