جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

واحدهای صنفی جویبار بیش از 12 میلیارد ریال جریمه شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای صنفی جویبار بیش از 12 میلیارد ریال جریمه شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ محمود فیروزجاهیˈ روز دوشنبه در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان گفت : امسال شش هزار و 200 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام که منجر به تشکیل 527 پرونده تخلف وجریمه آنان شد .

وی عدم درج قیمت، گرانفروشی ، تقلب در کسب و درج نکردن برچسب قیمت بر روی کالاها را از جمله موارد تخلف واحدهای صنفی جویبار برشمرد و افزود: در آستانه سال جدید با توجه به رونق خرید کالا ، نظارت و بازرسی از چهار هزار و 500واحد صنفی شهرستان به صورت جدی در حال انجام است تا تخلفی صورت نگیرد .

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار از فعالیت 13 خبازی کشیک نوروزی شهرستان خبرداد و گفت : آرد موردنیاز این واحدهای خبازی برای پخت نان مورد نیاز مسافران وهمشهریان در این ایام فراهم است .

وی با اشاره به ارزش 400 میلیون دلاری کالاهای صادرشده مازندران به کشورهای دیگر در 11 ماه امسال ، افزود : 48 میلیون دلار معادل حدود 12درصد این صادرات را شهرستان جویبار به خود اختصاص داده است.

فیروزجاهی از شهرستان جویبار به عنوان یکی از قطب های صادرات کالاها بویژه ادوات کشاورزی در مازندران نام برد و گفت : بیش از 70 واحد صنعتی فعال و نیمه فعال صنعتی و تولیدی جویبار اشتغالزایی یکهزارو 700نفر را فراهم آورده اند .