سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

واحدهای آلاینده در شهرکهای صنعتی مازندران به محیط زیست معرفی می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای آلاینده در شهرکهای صنعتی مازندران به محیط زیست معرفی می شوند

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، 'سید مصطفی موسوی ' روز سه شنبه در جلسه شورای معاونین و مدیران گفت : واحدهایی که محیط زیست را آلوده می کنند شناسایی و پس از معرفی به محیط زیست ،اخطار برای آنان صادر خواهد شد.

وی با بیان اینکه از برخورد و اقدام قانونی محیط زیست با واحد های آلاینده حمایت می کنیم ، استان مازندران با توجه به شرایط اقلیمی آب و هوای خاص ، وجود دریا و جنگل محیط زیست حساسی دارد که باید ضوابط را رعایت کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران تصریح کرد: حضور مستمر مدیران اجرایی شهرکها و نواحی صنعتی و ناظرین در سرعت بخشیدن به انجام پروژه های عمرانی بسیار تاثیرگذار است .

مدیرعامل شرکت شهرکهـای صنعتی مازندران افزود : پروژه های عمرانی براساس اولویت و تامین اعتبارات مورد نظر در شهرکها و نواحی صنعتی استان درحال اجرا است و باید تلاش کنیم تا عملکرد سازمانی در حد مطلوب انجام شود .

موسوی بیان داشت : اسناد مالکیت در شهرکها و نواحی صنعتی از اولویت شرکت است و باید از همه ظرفیت ها استفاده کنیم و مدیران اجرایی شهرکها و نواحی صنعتی با پیگیری و انجام کار می توانند در این بحث مؤثر واقع شوند .

وی اظهار داشت : ایجاد کمیته تخلفات در شرکت انجام گرفته تا عوامل نازیبایی که در شهرکها و نواحی صنعتی وجود دارند ، بررسی و نسبت به تخلفات آنان گزارش شود تا مطابق آیین نامه پیگیری شود .

موسوی خاطرنشان کرد : کمیته تخلفات در ساخت و سازهای غیر اصولی باید حساس باشد و از انجام کار جلوگیری و از اجرای تخلفات و امور خارج از ضوابط ، از ابتدای کار ممانعت بعمل آورد .

موسوی تاکید کرد : مدیران اجرایی شهرکها و نواحی صنعتی باید از تمام ظرفیتها برای رفع مشکلات و مسائل استفاده کنند .

وی ادامه داد : باید وصول مطالبات انجام شود تا بتوان نسبت به هزینه های عمرانی و جاری شرکت پاسخگو بوده و باید این تراز رعایت و اجرا شود .

مازندران 38شهرک ونواحی صنعتی دارد.

{jcomments off}