جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

هیات تجاری -اقتصادی قزاقستان وارد مازندران شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

هیات تجاری -اقتصادی قزاقستان وارد مازندران شدند

ˈ غلامرضا عشریهˈ جمعه شب در گفت و گو با ایرنا ، گسترش روابط اقتصادی و بازرگانی را هدف اصلی این گروه اقتصادی دانست و افزود: هیات اقتصادی و تجاری قزاقستان به سرپرستی ˈ آلیک آیدار بایف ˈ استاندارˈ منگستائوˈ به مازندران سفر کردند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این گروه اقتصادی با استقبال ˈ ربیع فلاح ˈ استاندار مازندران در محل بندر امیر آباد مستقر شدند، ادامه داد: ظرفیت ها و توانمندی های مازندران در بخش های کشاورزی، خدمات فنی و مهندسی، صنعت و معدن و گردشگری به این هیات معرفی می شود.

وی بررسی مشکلات تجار و بازرگانان در مبادلات تجاری ،توسعه همکاری برای جذب سرمایه گذار و معرفی فرصت های سرمایه گذاری را از دیگر اهداف سفر این هیات تجاری به مازندران عنوان کرد.

عشریه به برنامه های هیات تجاری قزاقستان در سفر یکروزه به مازندران اشاره کرد و گفت: نشست مشترک هیات اقتصادی جمهوری قزاقستان با مدیران دستگاههای اجرایی ،تشکل ها و فعالان اقتصادی استان ،بازدید از بنادر امیرآباد ،شرکت لبنیاتی کاله و دو واحد صنعتی در شهرک تشبندان محمود آباد از برنامه های این هیات است.

رییس اتاق بازرگانی مازندران خاطر نشان کرد: این گروه اقتصادی عصر روز یکشنبه پس از دیدار با استاندار مازندران ، ساری را به مقصد استان گلستان ترک خواهد کرد.