جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

هیات اقتصادی آستراخان روسیه هفته آینده به مازندران سفر می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

هیات اقتصادی آستراخان روسیه هفته آینده به مازندران سفر می کند

ˈ محمد محمد پور عمران ˈ روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این هیات اقتصادی 60 نفره نهم و دهم اردیبهشت ماه سال جاری با هدف توسعه روابط اقتصادی ، تجاری ، فنی و مهندسی به مازندران سفر می کند.

وی اضافه کرد : این هیات اقتصادی را که ˈ ژیکلین الکساندرالکساندرویچ ˈ استاندار آستراخان روسیه سرپرستی می کند قرار است در مدت حضور در زمینه های گردشگری و ورزشی ،صنعت و معدن،کشاورزی،علمی و آموزشی،توسعه و عمران شهری، تجاری و گمرک با مسوولان مازندرانی به بحث و تبادل نظر بپردازد.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران گفت : هیات نمایندگی آستراخان در این سفر ضمن آشنایی با توانمندی های اقتصادی ، علمی و زیربنایی استان با صاحبان صنایع و تجار و مسوولان دولتی در کارگروه های مختلف مذاکره خواهد داشت.

وی بازدید از شرکت های ایران خودرو بابل ، فرش ساوین ، صنایع چوب و کاغذ مازندران ، شرکت سیمان مازندران و شرکت ایران صدرا و مذاکراه با مدیران این مجموعه ها را از برنامه های هیات تجاری آستراحان برشمرد.

محمدی گفت : تنظیم تفاهم نامه توسعه تجارت و صادرات و مذاکرات طرف های اقتصادی در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این سفر است.