سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

هوشمندسازی هزار کلاس درس در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

هوشمندسازی هزار کلاس درس در آمل

حمید محمدنسب صبح امروز در بازدید نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از این اداره به تاکید بر اینکه سیاست‌های نظام اسلامی و سند تحول بنیادین همواره پیش روی آموزش و پرورش قرار دارد، اظهار کرد: این اداره برای رسیدن به اهداف جهادی تلاش خود را به کار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه تلاش‌ها و موفقیت‌های جهانی ایران در دنیا مدیون تلاش‌های معلمان و فرهنگیان است، افزود: این امر در سایه تلاش‌های اساتید و معلمان در طول تاریخ ایران اسلامی حاصل شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل با اعلام اینکه باید فضای مناسبی برای آموزش و تعلیم و تربیت فرزندان کشور ایجاد شود، بیان کرد: ارائه خدمات مطلوب به دانش‌آموزان از وظایف دستگاه تعلیم و تربیت است.

وی با بیان اینکه حمایت‌های نماینده شهرستان از طرح‌های عمرانی این اداره موجب ارائه خدمات بهتر به شهروندان شده است، عنوان داشت: در این زمینه علاوه بر بر اختصاص اعتبار پروژه‌های تخصیصی وزارت، پروژه‌های ملی برای مدرسه‌سازی این شهرستان در روستاها نیز در حال انجام است.

محمدنسب با اعلام اینکه هم اکنون بیش از هزار کلاس درس در این شهرستان هوشمندسازی شده است، یادآور شد: کمک 700 میلیون تومانی نماینده شهرستان به این اداره برای هوشمندسازی گامی مهم در راستای تحقق این امر در سال‌جاری است.

 

منبع: فارس