سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

هوشمندسازی مدارس مازندران نیازمند تأمین اعتبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

هوشمندسازی مدارس مازندران نیازمند تأمین اعتبار است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: هوشمندسازی مدارس مازندران نیازمند تأمین اعتبار است.

هوشمندسازی مدارس مازندران نیازمند تأمین اعتبار است

سیدعلی قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر، با اشاره به اینکه آموزش و پرورش آمادگی کامل برای استقبال از رئیس‌جمهوری را دارد، اظهار کرد: 60 نخبه انتخاب کردیم که در دیدار با رئیس‌جمهوری، دو نفر از این افراد به نمایندگی از دیگران به بیان نظرات و پیشنهادها می‌پردازند.

وی با بیان اینکه مطالبات آموزش و پرورش را مکتوب و به هیئت دولت تقدیم کردیم، افزود: بیشتر مطالبات ما در حوزه تعمیر و تجهیز مدارس است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه فرزندان ما باید در مدارسی که از استحکام بنا برخوردار است، درس بخوانند، خاطرنشان کرد: دریافت بودجه هوشمندسازی مدارس هم از دیگر مطالبات ما در سفر ریاست‌جمهوری به مازندران است.

این مسئول با بیان اینکه با مشخص شدن زمان دقیق سفر هیئت دولت به مازندران و مسیرها برای استقبال از رئیس‌جمهوری، آموزش و پرورش با تمام توان پای کار است، تصریح کرد: استقبال از سفر دولت به مازندران، برعهده آموزش و پرورش است و این کار را به نحو شایسته انجام می‌دهیم.

قاسمی با اشاره به اینکه آموزش و پروش نهادی است که مسئولیت دانایی، تعلیم و تربیت را بر عهده دارد، گفت: نگاه حرفه‌ای به آموزش و پرورش باعث ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای می‌شود.