سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

هوای مازندران تا 10 درجه خنک می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هوای مازندران تا 10 درجه خنک می شود

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گفت که هوای این استان در روزهای آینده تا 10 درجه خنک می شود.

هوای مازندران تا 10 درجه خنک می شود

احمد اسدی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : کاهش دمای هوای استان از فردا دوشنبه آغاز می شود و بتدریج تا پایان هفته شهروندان و مسافران شاهد خنک شدن هوا خواهند بود.
وی با بیان اینکه امروز مازندران بویژه در مناطق کوهستانی روز نسبتا گرمی را پشت سر می گذارد ، گفت : در حالی که دمای هوای ساری امروز در گرم ترین زمان به 30 درجه سانتی گراد رسید ، مردم منطقه ییلاقی کیاسر دمای 35 درجه ای را تجربه کرده اند.
اسدی افزود : بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‏ های پیـش ‏یابـی هواشناسـی فردا گرمای هوای استان کمتر از امروز خواهد بود به گونه ای که دمای هوای در ساری در گرم ترین زمان به 29 و در خنک ترین ساعات به 19 درجه سانتی گراد خواهد رسید.
وی با اظهار این که دمای هوای استان از فردا تا پنجشنبه همچنان بتدریج کاهش خواهد یافت ، گفت : از فردا شب تا پنجشنبه به دلیل عبور امواج ناپایدار تراز میانی و همچنین جریانات شمالی که در سطح زمین ایجاد می شود ، به تناسب شاهد افزایش ابر در استان خواهیم بود.
اسدی گفت : وزش باد و احتمال رعد و برق پراکنده نیز تا پایان هفته برای مازندران پیش بینی می شود و موج دریا نیز در این روزها رو به افزایش خواهد بود.