جهش تولید | چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

هوای مازندران امروز بارانی و سرد است / بارش برف در ارتفاعات - نمایش محتوای خبر

 

 

هوای مازندران امروز بارانی و سرد است / بارش برف در ارتفاعات

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی تا شب سه‌شنبه 24 آذر ماه جاری با عبور سامانه بارشی از روی کشور شاهد ابرناکی آسمان و بارش‌هایی در استان هستیم.

هوای مازندران امروز بارانی و سرد است / بارش برف در ارتفاعات

احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی تا شب سه‌شنبه 24 آذر ماه امسال با عبور سامانه بارشی از روی کشور شاهد ابرناکی آسمان و بارش‌هایی در استان هستیم.

وی با بیان اینکه بارش‌ها در ارتفاعات مازندران  به صورت برف پیش‌بینی می‌شود، گفت: بارش در مناطق ساحلی و جلگه‌ای به صورت باران است که مقدار آن چندان قابل ملاحظه نیست.

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه با توجه به اینکه در ارتفاعات مناطق سردسیر بارش به صورت برف بوده لازم است در تردد نکات ایمنی رعایت شود یادآور شد: همچنین انتظار داریم روز سه‌شنبه دمای هوا نسبت به روز گذشته کاسته شود.

اسدی با اعلام اینکه روز چهارشنبه با خروج این سامانه بارشی از ابرناکی آسمان مازندران کاسته شود، تصریح کرد: با توجه به نقشه‌های امروز هواشناسی روزهای پایانی هفته عبور امواج ناپایدار از روی منطقه داریم که پیامد در برخی ساعات افزایش ابر و بارش‌های پراکنده است.