جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

هواداران کاله مازندران از مشوقان اصلی تیم‌شان هستند/ مصدوم نداریم - نمایش محتوای خبر

 

 

هواداران کاله مازندران از مشوقان اصلی تیم‌شان هستند/ مصدوم نداریم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه برای دیدار مقابل ثامن‌الحجج خراسان مصدوم نداریم، گفت: هواداران کاله مازندران از مشوقان اصلی تیم‌شان هستند و با حمایت آنها در این دیدار خانگی به کسب پیروزی امیدواریم.

هواداران کاله مازندران از مشوقان اصلی تیم‌شان هستند/ مصدوم نداریم

بهروز عطایی قبل از دیدار هفته دهم دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که بین دو تیم کاله مازندران و ثامن‌الحجج خراسان در سالن ورزشی 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) دنبال می‌شود، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، اظهار کرد: بازی سختی مقابل نماینده خراسان داریم و همه عوامل و بازیکنان به سختی بازی و شرایط حساس آن در خانه واقف هستند.

وی افزود: امیدوارم بازی زیبا و تماشاگرپسندی از سوی دو تیم به نمایش گذاشته شود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه دو تیم کاله و ثامن‌الحجج از لحاظ وزن تیمی و توانایی گروهی به هم نزدیک هستند، تصریح کرد: این دو تیم در یک سطح بازی می‌کنند.

این مربی با اشاره به اینکه هواداران کاله مازندران بعد از دو هفته محرومیت از دیدارهای خانگی بار دیگر در سالن محل مسابقه حضور پیدا می‌کنند، تصریح کرد: سعی داریم والیبال خوبی را به نمایش بگذاریم تا همه از آن لذت ببرند.

عطایی با اعلام اینکه برای دیدار مقابل ثامن‌الحجج مصدوم نداریم، گفت: در دیدار گذشته علیرضا جدیدی دچار مصدومیت بوده و نتوانست وارد میدان شود ولی در این دیدار مشکل خاصی نداریم و تیم در شرایط ایده‌آل به‌سر می‌برد.

وی خاطرنشان کرد: نماینده مشهد از بازیکنان مطلوب و کار فنی شایسته‌ای بهره می‌برد و از تیم‌های قدرتمند و مدعی لیگ برتر به حساب می‌آید.

عطایی گفت: با حمایت تماشاگران و هوادارانی که انتظار داریم تنها تیم شهرشان را تشویق کنند، برای کسب امتیاز لازم و پیروزی در خانه به میدان می‌آییم.