سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هنوز هیچ بازیکنی با این تیم قرارداد نبست - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هنوز هیچ بازیکنی با این تیم قرارداد نبست

هنوز هیچ بازیکنی با این تیم قرارداد نبست


سرمربی تیم لیگ برتری والیبال کاله مازندران گفت: باشگاه کاله مازندران هنوزبازیکن جدیدی را برای فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور جذب نکرده و جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی در اختیار باشگاه قرار دارد.

هنوز هیچ بازیکنی با این تیم قرارداد نبست

بهروز عطایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در آمل گفت : اینکه در برخی محافل ورزشی گفته می شود که فلان بازیکن جذب کاله شده و بازیکن دیگری در آستانه پیوستن به این تیم هست، فقط در حد حرف و گمانه زنی ها است و باشگاه مسیر قانونی خود را برای جذب بازیکنان ادامه خواهد داد.

وی افزود: در هر صورت جذب بازیکنان مستعد بومی که در تیم های لیگ برتری در فصل گذشته عضویت داشتند، در اولویت باشگاه کاله مازندران است.

سرمربی تیم لیگ برتری والیبال کاله مازندران تصریح کرد: در هر حال منتظر سیاست های کلی باشگاه کاله مازندران در فصل جدید لیگ برتر والیبال هستیم اما آن چیزی که مهم ودارای اهمیت است ، بازگشت کاله مازندران به لیگ برتر والیبال وحضور دوباره تماشاگران آملی برای دیدن بازیهای خانگی تیم محبوب شان است.

عطایی درخصوص زمان آغاز تمرینات این تیم نیز گفت: برنامه تمرینی هنوز مشخص نشده اما سعی خواهیم کرد از اوایل مردادماه در آمل تمرینات را با جذب بازیکنان مورد نظر آغاز کنیم.

به گزارش ایرنا، مسوولان باشگاه کاله مازندران اردیبهشت ماه امسال در نشست با مسوولان اجرایی مازندران وشهرستان آمل پس از یک سال دوری از لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، برای تیم داری این باشگاه در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور متقاعد و قول دادند.

تیم والیبال کاله مازندران درمدت پنج سال حضور دررقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران، دو مقام قهرمانی ، نایب قهرمانی، مقام سومی لیگ برتر، مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا و چهارمی جام باشگاه های جهان را کسب کرده است.