جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

هندبالیست های تیم لیگ یکی ثامن الحجج آمل دچار سانحه رانندگی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

هندبالیست های تیم لیگ یکی ثامن الحجج آمل دچار سانحه رانندگی شدند

به گزارش واحد مرکزی خبر از ساری خسرو ابراهیم زاده  گفت: ˈ صادق جانعلی زادهˈ و ˈ یوسف اسدزادهˈ دوبازیکن سابق لیگ برتری هندبال باشگاه های کشور که درآغاز مسابقات این فصل لیگ دسته یک هندبال باشگاه های کشور به تیم ثامن الحجج آمل پیوستند، با خودروی پراید در کمربندی هزارسنگر آمل به محمودآباد دچار حادثه شدند.

وی افزود: به علت بارش شدید باران عصرچهارشنبه ولغزنده بودن سطح جاده، وسرعت بالا خودرو حامل ورزشکاران به سمت گاردریل منحرف وبا آن برخورد می کند که باعث صدمه سرنشینان از ناحیه صورت ، دست و پا می شود .

رئیس هیات هندبال مازندران ادامه داد: بلافاصله بعد از این حادثه با حضور رانندگان عبوری و اعلام وضعیت به اورژانس 115، هندبالیست های مصدوم تیم ثامن الحجج آمل برای مداوا به بیمارستان 17شهریور آمل منتقل شدند.

ابراهیم زاده اضافه کرد: با پیگیری وتلاش قابل تحسین تیم پزشکی وپرستاری بیمارستان17شهریورآمل، مصدومان این سانحه پس از حدود 5ساعت بستری وبهبودی شرایط نسبی از بیمارستان مرخص شدند.

وی اضافه کرد: به طور قطع این دو بازیکن به بازی تیم ثامن الحجج آمل و هیات هندبال کرمانشاه درچارچوب هفته سوم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور که روز جمعه در آمل برگزار می شود، نخواهند رسید.