سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

همه کنسرت‌ها و جشنواره‌ها قبل از ایام فاطمیه تعطیل می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

همه کنسرت‌ها و جشنواره‌ها قبل از ایام فاطمیه تعطیل می‌شوند

حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی عصر دیروز در ستاد تسهیلات سفر استان مازندران با اشاره به برگزاری کنسرت‌های فرهنگی و جشنواره‌های بومی محلی در ایام نوروز، در سطح استان مازندران اظهار داشت: با هماهنگی‌های ایجاد شده، همه کنسرت‌ها و جشنواره‌ها، قبل از شروع ایام فاطمیه در سطح استان تعطیل می‌شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در ادامه درباره کیفیت کار ستاد تسهیلات سفر مازندران اظهار داشت: برگزاری ستاد تسهیلات سفر در استان‌ها، نشانه کمی و کاستی‌های موجود در استان است.

وی تاکید کرد: تشکیلات ستاد تسهیلات سفر در مازندران باید قوی‌تر باشد تا مشکلات موجود در مازندران، برای توسعه گردشگری رفع شود.

ابراهیمی در ادامه با اعلام اینکه در چند سال اخیر تحول خاصی در توسعه گردشگری در استان مازندران ایجاد شد، گفت: سند آمایش سرزمین مازندران، جزء خواسته‌های ما است.

این مسئول در ادامه با اعلام اینکه مازندران، فاقد پردیس سینمایی، موزه و نمایشگاه مناسب است، گفت: مشکلات و زیرساخت‌های فرهنگی مازندران باید آسیب‌شناسی شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه با بیان اینکه از هم اکنون باید به فکر دریا و مشکلات ناشی از آن باشیم، خاطر نشان کرد: مشکلات مالی ناجیان غریق تابستان سال گذشته مازندران، هنوز رفع نشده است.

وی در پایان تاکید کرد: برای توسعه مازندران نیاز به توسعه وحدت در استان مازندران داریم.