سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

همه مدیران باید در برابر خبرنگاران پاسخ‌گو باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

همه مدیران باید در برابر خبرنگاران پاسخ‌گو باشند

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه همه مدیران مکلف هستند در برابر خبرنگاران پاسخ‌گو باشند، گفت: مدیر با مشاوره گرفتن از خبرنگار می‌تواند در ارائه کارها بهتر عمل کند.

همه مدیران باید در برابر خبرنگاران پاسخ‌گو باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مهدی محمدی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در شهرستان با بیان اینکه خبرنگاران چشم بیدار و گوش شنوای جامعه هستند، اظهار کرد: این عزیزان با بازتاب اخبار می‌توانند عملکرد دستگاه‌های اجرایی را به مردم نشان دهند.

وی به شهید شاخص رسانه در قائم‌شهر اشاره کرد و افزود: شهید زمان روشن‌بخش هم در حوزه مرزداری و پاسداری از حریم کشورش تلاش کرد و هم در حوزه خبر و خبررسانی فعالیت داشت.

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه خبرنگاران قائم‌شهری در قیاس با خبرنگاران باقی استان یک سر و گردن بالاتر هستند، تصریح کرد: صادقانه می‌گویم که اصحاب رسانه این شهرستان قلم توانمندی دارند.

این مسؤول در ادامه به مشکلات معیشتی و بیمه‌ای این قشر اشاره کرد و گفت: خبرنگاران ما با کمترین دستمزد و امنیت شغلی کار می‌کنند و در جامعه ما نقش خبرنگار همانند نقش قلب در بدن انسان است.

محمدی با اشاره به اینکه خبرنگار با به رشته تحریر درآوردن اخبار و لغزاندن قلم بر روی کاغذ اخبار را برای بالا بردن اطلاع و آگاهی مردم منتشر می‌کند، اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی و خبرنگاران مجموعه‌ای هستند که می‌توانند صادقانه در کنار هم کار کنند تا مشکلات حل شد.

وی بیان کرد: همه مدیران مکلف هستند در برابر خبرنگار پاسخ‌گو باشند چرا که این حرفه جزو مشاغل سخت و زیان‌آور است و مدیر با مشاوره گرفتن از خبرنگار می‌تواند در ارائه کارها بهتر عمل کند.

محمدی در ادامه با بیان اینکه دولت با بدهی 540 هزار میلیارد تومانی سیستم را تحویل گرفت، افزود: تا انتخابات ریاست جمهوری زمان زیادی باقی مانده است اما برخی‌ها اسب‌ها را زین کرده‌اند تا دولت را زمین بزنند و این بداخلاقی خوب نیست و نباید خدمات دولت را نادیده بگیریم.

وی گفت: این دولت با همه توان و صداقت خود آمده و خودش را مطیع محض مقام معظم رهبری می‌داند و در چارچوب فرمایشات ایشان گام بر‌می‌دارد.