جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

همه امکانات برای برگزاری انتخابات در میاندورود فراهم است - نمایش محتوای خبر

 

 

همه امکانات برای برگزاری انتخابات در میاندورود فراهم است

فرماندار میاندورود گفت: همه امکانات برای انتخابات پیش رو مهیاست و باید با حضور پرشور خود در حمایت از رهبری تلاش کنیم.

همه امکانات برای برگزاری انتخابات در میاندورود فراهم است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، ارسطو قادری در مراسم افتتاح سالن ورزشی این شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد شهدا و امام راحل، اظهار کرد: این انقلاب دو قهرمان داشت که به واسطه آنها آسایش و پیشرفت شکل گرفت و همه باید خود را مدیون جانفشانی‌هایی که در عرصه پیروزی رقم خورد، بدانیم.

وی به شهدای گمنام این شهرستان اشاره کرد و گفت: میاندورود دارای سه شهید گمنام است که باعث افتخار این شهرستان به شمار می‌رود.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: شهدا زمینه آسایش و آرامش را فراهم کردند و وظیفه همه ما حفظ ارزش‌ها و زنده نگه‌داشتن یاد شهدا است.

قادری ورزش در جامعه را حایز اهمیت دانست و اضافه کرد: اگر به دنبال زندگی شاداب هستیم باید بیشتر به امر ورزش پرداخته شود.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه زمان زیادی تا انتخابات هفتم اسفند باقی نمانده است و باید با حضور خود مشت محکمی بر دهان سودجویان بزنیم، ادامه داد: همه امکانات برای انتخابات پیش رو مهیاست و همه باید با حضور پرشور خود در حمایت از رهبری تلاش کنیم.

وی وحدت را لازمه پیروزی عنوان کرد و افزود: وحدت جزو منابع ملی به شمار می‌رود و اتحاد و همبستگی در هر کاری موجب تداوم پیروزی خواهد شد.


قادری در پایان به افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های شاخص در این شهرستان اشاره کرد و گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای افتتاح طرح‌هاست که خوشبختانه چندین پروژه محلی در این شهرستان افتتاح شد و امیدواریم مسیر ترقی و رشد زیرساختی این شهرستان بهبود پیدا کند.