سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس - نمایش محتوای خبر

 

 

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس

بازنشستگان باید در این دوران امنیت فکری داشته باشند و نباید دغدغه معیشت، این آرامش را مختل کند.سید هادی حسینی در همایش جامعه کارگر و بازنشسته استان مازندران در سالن ورزشی امام علی حبیبی قائمشهر با اشاره به نقش کلیدی کارگران در جامعه اظهار داشت: شما در سه سنگر جبهه، تولید و خانواده در تلاش بودید.

وی با بیان اینکه کارگران، هدف نوک پیکان دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، بیان داشت: بدخواهان برای ضربه زدن به نظام، جامعه کارگری را مورد هدف قرار دادند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی افزود: همواره فشار زیادی از سوی دشمن و بعضی از بی‌مبالاتی‌ها در داخل کشور به کارگران وارد شد.

وی با اشاره به مسئولیت وسیع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تاکید کرد: به دلیل حساسیت توجه به طبقه کارگر، واگذاری بخش درمان سازمان تامین اجتماعی به وزارت بهداشت و درمان درست نیست.

حسینی برخورداری از تامین اجتماعی مناسب را حق کارگران دانست و تصریح کرد: اگر کشور ما بخواهد آزاد باشد، این قشر باید از لحاظ معیشتی و بیمه، شرایط مناسبی داشته باشند.

وی افزود: کارگر چیزی بیشتر از حق خود نمی‌خواهد و ما مکلف هستیم حق او را بپردازیم.

این مسئول از پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی خبر داد و بیان داشت: بازنشستگان باید در این دوران امنیت فکری داشته باشند و نباید دغدغه معیشت، این آرامش را مختل کند.

وی خاطرنشان کرد: از محل اجرای فاز جدید هدفمندی یارانه‌ها، بودجه خوبی برای بیمه کشاورزی و کارگران ساختمانی در نظر گرفته شده است.