جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

همزمان با پیروزی جبهه مقاومت و هفته بسیج اتفاق افتاد؛ - نمایش محتوای خبر

 

 

همزمان با پیروزی جبهه مقاومت و هفته بسیج اتفاق افتاد؛

همزمان با پیروزی جبهه مقاومت و هفته بسیج اتفاق افتاد؛

به‌گزارش روابط‌عمومی صدا وسیمای مازندران، در آستانه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر مرکز و با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران، مسئولین سپاه و بسیج و مدیران و مسئولین مرکز، گروه تلویزیونی بسیج مازندران آغاز به‌کارکرد.
بنابراین‌گزارش؛ صادق مقدسی مدیرکل مرکز با بیان این که گروه تلویزیونی بسیج  مازندران در امر برنامه‌سازی نگاه جهادی خواهد داشت، افزود: تلاش داریم کسانی که در بخش اقتصاد مقاومتی گام برمی دارند، به صدا و سیما معرفی شوند تا درباره آنها برنامه سازی شود.
مدیرکل صدا و سیمای مازندران، ورود پرقدرت بسیج به فضای مجازی را یک الزام دانست و ادامه داد: ورود توانمند بسیج به عرصه و فضای سایبری ازضروریات است.
وی تصریح کرد: تولید محتوای مناسب ارزشی در یک برنامه و یا فیلم و سریال را یک ضرورت دانست و گفت: سلاح فناوری اطلاعات و اخبار باید به دست بسیجی که در صدا وسیما کار می کند باشد.
      رئیس رسانه استانی با بیان اینکه تکریم بسیج، تکریم جوانمردی و مروت و پاسداشت امنیت میهن اسلامی است، اظهار داشت: خدا را شاکریم که رویش های بسیج، پرثمر و برکت خیز است و همواره در روزهای سخت، نظام و دولت را یاری کردند.
وی ادامه داد: بازگشت به فرهنگ بسیج و حاکمیت تفکر بسیج در همه عرصه‌ها، تنها راه نجات کشور است.
صادق مقدسی درادامه پیروزی شکوهمند جبهه مقاومت برابر پروژه خبیثانه آمریکا و اسرائیل غاصب و دولت سعودی را تبریک گفت و افزود: این پیروزی از تلفیق ایمان و اراده با چاشنی بصیرت بود و این فرایند به‌عنوان الگوی عملی و علمی است.
همچنین درادامه این مراسم، سردار بابایی، فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه تفکر لیبرالیسم مقابل اسلام ناب و در تضاد تفکر شیعی است، گفت: دو تفکر لیبرالیسم و تحجر در مقابل تفکر بسیجی قرار دارد.
فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه تفکر بسیجی باید یک فرهنگ شود خاطرنشان کرد: راهکار‌های زیادی برای این امر وجود دارد اما یکی از موثرترین‌ راهها از دریچه صدا سیما می‌گذرد.
وی با بیان اینکه نقش بسیج و رسانه مهم است افزود: به‌گفته مقام معظم رهبری بسیج حرکتی مردمی برای مردم، در دل مردم و از خود مردم از زنان، مردان، جوانان، پیران، نوجوانان و اصناف گوناگون است.
شایان ذکر است: گروه تلویزیونی بسیج مازندران در هفته بسیج به‌ صورت رسمی با همکاری مشترک سپاه استان افتتاح شد.