جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

همبستگی ملت ایران در راهپیمایی، موجب استحکام انقلاب و نظام اسلامی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همبستگی ملت ایران در راهپیمایی، موجب استحکام انقلاب و نظام اسلامی شد

آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ در حاشیه برگزاری راهپیمایی ضداستکباری روز 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری با بیان اینکه ملت ایران اسلامی با حضور حماسی در این راهپیمایی در واقع یک رویداد بزرگ و تاریخی را برای جهانیان به نمایش گذاشتند، افزود: مردم انقلابی با حضور در راهپیمایی همانند سال های گذشته با آرمان های امام راحل (ره) ، شهدای گرانقدر، ولایت و مقام معظم رهبری بیعت مجدد بستند.

وی 22 بهمن ماه را یک روز بسیار ارزشمند و بزرگ در طول تاریخ ایران اسلامی برشمرد و اظهارداشت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ضداستکباری حیرت و ابهت دشمنان انقلاب و اسلام را برانگیخت و تمامی ترفندها و توطئه های شوم و شیطانی آنان با شکست مواجه شد.

وی با اشاره به اینکه همبستگی ملت ایران اسلامی، وحدت و تلاش امام خمینی (ره) موجب پایه گذاری نظام اسلامی شده است، بیان داشت: ملت ایران باید در همه حال و سختی ها هویت و همبستگی خود را حفظ کنند زیرا میراث دار ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

امام جمعه مرکز مازندران با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره) بر پایه گذاری نظام جمهوری اسلامی تاکید داشتند، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران متعلق به امام زمان (عج) است و همه ما موظفیم از آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدرمان حفظ و حراست نمائیم .

آیت الله طبرسی افزود: ملت ایران با حضور حماسی در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه امسال پاسخ کوبنده ای به دشمنان انقلاب و اسلام دادند و جای تقدیر و تشکر است.