جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

همایش 1000 نفری سادات مازندران برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش 1000 نفری سادات مازندران برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام مسعود قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری به برگزاری جشن‌های ولایت علوی اکمال دین نبوی به مناسبت دهه ولایت و عید سعید غدیر خم در 220 بقاع امامزاده و متبرکه استان اشاره کرد و بیان داشت: با عطر افشانی، آذین‌بندی و همچنین برپایی ایستگاه صلواتی به استقبال برگزاری ویژه برنامه‌های این دهه می‌رویم.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران جشن ولایت علوی اکمال دین نبوی را از ویژه برنامه‌های اوقاف و امور خیریه کشور در سطح بقاع متبرکه نام برد و گفت: تعمیق اعتقادات و ارتقای سطح معرفتی عموم مردم نسبت به موضوع امامت و ولایت، ترویج فرهنگ ولایی در راستای ایجاد وقف جدید و استفاده از ظرفیت آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌های مذهبی از اهداف برگزاری این جشن‌هاست.

قربانی از برگزاری هجدهمین نشست مسئولان 6 دستگاه فرهنگی وابسته به دفتر مقام معظم رهبری خبر داد و گفت: این نشست شنبه 19 مهرماه هفته جاری در سالن جلسات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می‌شود.

وی به اهداف برگزاری این نشست اشاره کرد و بیان داشت: در این نشست به برگزاری همایش یک هزار نفری سادات مازندران و تجمع عاشورائیان در دهه اول ماه محرم پرداخته می‌شود.

قربانی با بیان اینکه در ایام دهه ولایت همایش یک هزار نفری سادات مازندران با همکاری دستگاه‌های فرهنگی استان برگزار می‌شود، افزود: چگونگی برگزاری این همایش در هجدهمین نشست 6 دستگاه فرهنگی وابسته به دفتر مقام معظم رهبری مطرح می‌شود.

{jcomments off}