جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

همایش طرح مودت خانواده های فرماندهان پایگاههای بسیج نکا برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش طرح مودت خانواده های فرماندهان پایگاههای بسیج نکا برگزار شد

به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه ناحیه نکا در این آیین گفت: این طرح با هدف انس و الفت هر چه بیشتر جامعه بسیج شهرستان و تجلیل از خانواده های آنان برگزار شد.

ˈمرتضی رمضانیˈ با اشاره به وظیفه سنگین فرماندهان حوزه ها و پایگاه ها، از خانواده های این عزیزان تشکر کرد و گفت: امروز دشمن با برنامه های مختلف ماهواره ای کانون گرم خانواده ها را هدف قرار داده است که باید با مراقبت بیشتری انجام شود.

وی با بیان اینکه دشمن تا دیروز با جنگ سخت برای مقابله با ما وارد میدان شده بود ادامه داد: امروز نیز دشمن با تمام تجهیزات موجود خود؛ اما به صورت نرم، بار دیگر وارد میدان جنگ با ملت شریف ایران شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نکا گفت: اکنون در چنین شرایط حساسی افزایش حلقه های صالحین و بصیرت افزایی و آمادگی در بین بسیجیان مهمترین راه مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن است.

امام جمعه نکا نیز درسخنانی گفت: سبک زندگی اسلامی و پیوند جامعه با دین و مذهب مهمترین عامل در برابر هجمه های فرهنگی دشمن و مقابله با آن است.

حجت الاسلام ˈمحمد باقر محمدی لایینیˈ با اشاره به اینکه قرآن و سیره اهل بیت (ع) باید وارد متن زندگی مردم شوند ادامه داد: انقلاب اسلامی برگرفته از قرآن و عترت است و پیروان راستین رسول الله(ص ) باید این دو ودیعه گرانبها را ارج نهند.

گفتنی است در این مراسم از تعدادی از بسیجیان و خانواده های آنان تجلیل شد.