رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر مازندران در رامسر برگزار می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر مازندران در رامسر برگزار می شود

همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر مازندران در رامسر برگزار می شود


مدیرکل آموزش وپژوهش استانداری مازندران ازبرگزاری ششمین همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر استان در اواخر اردبیهشت امسال در رامسر خبر داد.

همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر مازندران در رامسر برگزار می شود

لطف الله آجدانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : در این همایش از پانزده چهره نام آور مازندرانی در سطح ملی و بین المللی فعال درحوزه های مختلف علمی ، فرهنگی ، ادبی ، هنری ، اجتماعی و اقتصادی تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نشست فی مابین این اداره کل و رییس بنیاد مشاهیر و مفاخر مازندران با استاندار به عنوان رییس شورای سیاستگذاری این همایش، گفت : استاندار مازندران بر هر چه بهتر برگزار شدن این همایش تاکید کرده است.

مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران اظهار داشت : مقرر شد با همکاری صدا و سیما، ادارات کل فرهنگ و ارشاد و میراث فرهنگی و فرمانداری رامسر و دیگر نهادهای مرتبط از همه ظرفیت های موجود برای برگزاری با شکوهتر این رویداد فرهنگی استفاده شود.

آجدانی تصریح کرد : همچنین در راستای رویکرد فرهنگی استانداری مازندران در تلاش هستیم این همایش جنبه کاربردی و توسعه ای به خود بگیرد چرا که این چهره های نام آور از توانمندترین و شاخص ترین چهره های سطح ملی و بین المللی هستند.

وی تاکید کرد: این همایش علاوه بر حفظ و اعتلای میراث فرهنگی استان از اهمیت فراوانی برای استفاده از توانمندیهای شخصیت های برجسته مازندران در فرایند توسعه منطقه برخوردار است.

این همایش از سوی بنیاد مشاهیر و مفاخر مازندران با همکاری اداره کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران برگزار می شود.