جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

همایش بزرگ پیشکسوتان نیروهای مسلح برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ پیشکسوتان نیروهای مسلح برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از همایش بزرگ پیشکسوتان نیروهای مسلح به میزبانی دانشگاه آزاد تنکابن خبر داد.

همایش بزرگ پیشکسوتان نیروهای مسلح برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان کلاردشت، دهمین همایش رابطین حفظ آثار شهرستان‌های استان مازندران با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، اعضای رابطین شهرهای استان، فرماندار و دیگر مسؤولان در سالن همایش فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

سردار عبدالله ملکى مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، رزمندگان و ایثارگران با بیان اینکه برنامه‌های مختلف در سطح استان در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود، گفت: همایش بزرگ پیشکسوتان نیروهای مسلح با حضور 700 رابط به میزبانی دانشگاه آزاد تنکابن برگزار می‌شود.

فرماندار کلاردشت نیز در حاشیه این مراسم مهم‌ترین موضوعات کشور بعد از اتمام جنگ را حفظ آثار ارزش‌های اسلامی عنوان کرد و افزود: شهدا تمام هستی‌ خود را دادند تا ما در امنیت و آرامش کامل باشیم.

ایوب صالحی با اشاره به یادمان شهدای گمنام، خاطرنشان کرد: این یادمان شهدا زیبنده نظام اسلامی نیست بلکه باید بر پایه و اساس یک نماد اسلامی باشد.

کلهر رابط حفظ آثار ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه میزبان سه شهید گمنام در این شهرستان هستیم، اظهار کرد: کلاردشت با 23 هزار نفر جمعیت 130 شهید تقدیم انقلاب کرده است.

به گزارش فارس، کلنگ المان شهدای گمنام کلاردشت با حضور مسؤولان به زمین زده شد.