سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

همایش بزرگ فرهنگیان در بابل برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ فرهنگیان در بابل برگزار می‌شود

همت احمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیاری از آسیب‌های موجود در جامعه به سبب غفلت از کرامت و جایگاه معلم است،ارتقا منزلت معلم نیز نیازمند به هم افزایی درون سیستمی دارد.

وی با اشاره به اینکه قوی‌ترین و ارزشمندترین قشری که باعث توسعه فکری هر شهر می‌شود معلمان هستند، بیان داشت: بیشترین آسیب وارده بر شهرستان عدم وفاق و همدلی موجود است لذا محوری‌ترین برنامه آینده ما ایجاد امید و نشاط بین همکاران است.

احمدی به مهم‌ترین برنامه‌های هفته معلم اشاره کرد و افزود: تشکیل کمیته‌های چهارگانه، حضور معلمان نمونه در اداره کل، دیدار معلمان نمونه با امام جمعه، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و پیشکسوتان فرهنگی، اعزام معلمان نمونه استانی در دیدار با مقام رهبری، حضور در مراسم عبادی نماز جمعه در مصلی‌های بابل و بخش‌ها است.

این مسئول تصریح کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی و هنری ، برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوعیت شهید مطهری در کانون امام خمینی(ره)، به صدا در آمدن زنگ سپاس و تکریم در تمام مدارس بابل با حضور مسئولان، برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان ،تقدیر و تکریم از 5 هزار معلم شهرستان، برگزاری همایش کوه پیمایی بین فرهنگیان، نشست همکاران اداری در شناخت شخصیت شهید مطهری از دیگر برنامه‌های هفته معلم است.

احمدی برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت با محوریت شهید مطهری، برگزاری همایش مستقل پیشکسوتان فرهنگی، برگزاری همایش مدرسان پژوهشی و مدیران رابط پژوهشی، برگزاری مسابقات کتاب مطهری، اعزام معلمان استانی و شهرستانی در مراسم تجلیل در اردوگاه بادله ساری را از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته برشمرد.

وی با اشاره به اینکه 21 مدرسه شهرستان بابل هیئت امنایی اداره می‌شوند، تصریح کرد: پیگیر احداث اردوگاه فرهنگی در بابل هستیم.