جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

هفت کیلو تریاک از تبهکاران در آمل کشف و ضبط شد - نمایش محتوای خبر

 

 

هفت کیلو تریاک از تبهکاران در آمل کشف و ضبط شد

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی مازندران سرهنگ محمد صادق پهلوان در باره کشف مواد مکشوفه افزود: بدنبال گزارش واصله مبنی بر فعالیت فردی 32 ساله با همکاری فردی دیگر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی اظهارداشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند متهمان به تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی کنند.

وی بیان داشت: ماموران پس از چند روز تعقیب و مراقبت متوجه شدند ، این افراد با استفاده از دو دستگاه خودرو سواری از نوع زانتیا و تویوتا کمری به همراه دو نفر دیگر به ورود مواد مخدر از استان های دیگر کشور به داخل این شهرستان اقدام می کنند.

فرمانده انتظامی آمل اضافه کرد: پس از شناسایی متهمان ماموران با استفاده از شگرد های خاص پلیسی در چند مرحله عملیات پلیسی در این شهرستان، ضمن دستگیری آنان هفت کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ پهلوان بیان داشت: خودروی قاچاقچیان توقیف و تبهکاران قاچاقچی پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.