رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

هفت سین - نمایش محتوای صدا

 

 

هفت سین

Loading the player...
هفت سین

ویژه برنامه تحویل سال ،به تهیه کنندگی بهمن یداللهی است که از ساعت 10 صبح مهمان خانه های پرمهر مخاطبان خواهد بود.

تحویل سال نو با وجود تمام حساسیت های رسانه ایی حس وحال متفاوتی را در برنامه ها دارد.

در شبکه های رادیویی و تلویزیونی، برای  جذب  مخاطب با شیوه های متفاوتی  عمل می کنند . رادیو درمازندران در سالهای گذشته تجربه های متفاوتی را با این برنامه داشته و امسال با این طرح تلاش بر شکل  گیری برنامه ای  با حال و هوای متفاوت را خواهیم داشت .

برنامه به صورت یک مدل متفاوت ارائه می گردد:

فضای رسمی استودیو شکسته می شود واستودیو به خانه ای پراز مهرو صفا تبدیل می شود . بساط پذیرایی فراهم می گردد و رادیو به عنوان یک میزبان ( البته با دیالوگ ها و ارتباطات ) متفاوتی از مهمانان عزیز خود پذیرایی می کند  .

- دعوت از مهمانان مهم با بهانه هایی خواهد بود  ، مهمانان عوامل پر تلاش را در زمینه در بخش های مختلف برنامه سازی ( ورزشی – سیاسی - اجتماعی - خانواده  - صبح )  که به برنامه دعوت می شوند .

گوینده و تهیه کننده و گزارشگر هرکدام با توجه  به شرایط حضور خواهند داشت . وبخشی از برنامه رو با مرور سالی که گذشت اجرا خواهند کرد .

گزارش هایی از حضور مسافران با لهجه ها و فرهنگ های مختلف در برنامه پخش می شود.

بخشی از متن برنامه توسط گوینده ها اجرا خواهد شد . (متناسب با برنامه های در طول سال ) وگفتگوهای کوتاه وجذاب مناسب با عوامل ویژه رادیو ... درباره اهمیت نوروز و آیین های نوروزی که در اسلام هم برآن تاکید شده است در بسته های کوتاه کارشناسی تهیه و پخش می شود.

- در بخش نمایش های طنز ، گزیده ای از نمایش های طنز پخش شده در برنامه هایی مانند « مازرونی ونگ»  و « رادیو روشن » در کنار نمایش های تولیدی ویژه حال و هوای سال نو استفاده می شود.

اصل برنامه به زبان محلی و بخش هایی از آن به خاطر ارتباط با مسافران و اطلاع رسانی به آنان و ضرورت های موجود به زبان فارسی اجرا می شود.

آیتمهای این ویژه برنامه عبارتند از:

ارتباط با گزارشگران وخبرنگاران-نمایش وطنز-گزارش های ویژه از اماکن خاص-آهنگها ،ترانه ها-ارتباط باحرم مطهر امام رضا(ع)

 

تاریخ تولید: 95

....پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو