رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

هفت سین (ویژه تحویل سال) - نمایش محتوای صدا

 

 

هفت سین (ویژه تحویل سال)

Loading the player...
هفت سین (ویژه تحویل سال)

عنوان ویژه برنامه سال نو به تهیه کنندگی محسن اکبر پور است که از 6 بامداد به مدت چهار ساعت ،بطور زنده بر روی آنتن می رود.
تحویل سال نو با وجود تمام حساسیت های رسانه ای حس وحال متفاوتی را در برنامه ها دارد وبرای تمام عواملی که در این برنامه حضور می یابند خاطره ای رقم خواهد خورد .
در شبکه های رادیویی و تلویزیونی، برای  جذب  مخاطب با شیوه های متفاوتی  عمل می کنند . رادیو در مازندران درسالهای گذشته تجربه های متفاوتی را با این برنامه داشته و امسال با این طرح تلاش بر شکل  گیری برنامه ای  باحال وهوای متفاوت را خواهیم داشت .
برنامه به صورت یک مدل متفاوت ارائه می گردد:
فضای رسمی استودیو شکسته می شود واستودیو به خانه ای پراز مهرو صفا تبدیل می شود . بساط پذیرایی فراهم می گردد ورادیو به عنوان یک میزبان ( البته با دیالوگ ها و ارتباطات ) متفاوتی از مهمانان عزیز خود پذیرایی می کند  .
- دعوت از مهمانان مهم با بهانه هایی خواهد بود  ، مهمانان عوامل پر تلاش را در زمینه در بخش های  مختلف برنامه سازی ( ورزشی – سیاسی - اجتماعی - خانواده  - صبح )  که به برنامه دعوت می شوند .
گوینده و تهیه کننده و گزارشگر هرکدام با توجه  به شرایط حضور خواهند داشت ؛ وبخشی از برنامه رو با مرور سالی که گذشت اجرا خواهند کرد .
بخشی از متن برنامه توسط گوینده ها اجرا خواهد شد . (متناسب با برنامه های در طول سال  وگفتگوهای کوتاه وجذاب مناسب با عوامل ویژه رادیو ... )
آیتمهای برنامه عبارتند از:پیام تبریک- ارتباط با گزارشگران وخبرنگاران- نمایش- پخش آهنگ وترانه - پخش بیانات رهبر معظم انقلاب- مهمانان ویژه

 

 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده:اکبرپور
گویندگان:رحماندوست-شوکائیان-همتی-رئیسیان-محمد خانی-سورتچی و ....
گزارشگران:دلدار-امینی-سلمانپور-علی نژاد
نویسنده:اکبرپور-رحماندوست
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمدپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو