هفت سنگ

عنوان مسابقه ای کودکانه  با ساختار آموزشی-سرگرمی ،به تهیه کنندگی محدثه باقری است که دو روز در هفته(یکشنبه و سه شنبه ) از ساعت 17:00 به مدت یک ساعت به طور زنده از سیمای مرکز تبرستان پخش می شود.

برنامه مسابقه کودک "هفت سنگ" بنا بر آن دارد که بدون پُررنگ نمودن اصل رقابت که باوری غربی است اصل نشاط و همدلی که باوری دینی است را با ابزار رسانه برای کودکان این مرز و بوم ارائه دهد.در خلال این مهم، مباحث آموزشی و جامعه پذیری،فرهنگ سازی خواهد شد. ضمن اینکه تلاش خواهد شد مباحث مطرح شده در مهدهای کـودک و مدارس به صورت گروهی و عملی برای کودکان باز تولید شود تا در قالب مسابقه و هیجان،شیرین تر و جذاب تر برای کودک قابل درک و تمرین باشد و از آن روی که حین کار گروهی کودک همسنهای خود را در حال مشارکت می بیند میل به صحیح انجام دادن در او جاودانه و مسائل آموزشی تربیتی در ذهن زیبا و پاک او نهادینه خواهد شد، تلاش بر آن شده است که مسائل روز زندگی جامعه امروز هم به شکل قابل درک برای این گروه های سنی مطرح و راه حل و راهکار آنها نیز ارائه گردد.

 

این برنامه به صورت مسابقه گروهی بین دو گروه شرکت کننده در استودیو بصورت عملی اجرا می شود که در سه مرحله مجزا ، به ترتیب سخت تر و جذاب تر و هیجانی خواهد شد.

در هر قسمت ، سه کودک بعنوان نماینده هر گروه انتخاب شده و در مسابقه عملی شرکت می کنند و بقیه بچه ها بعنوان حمایت کننده دوستانشان بوده و آنان را تشویق و هدایت می کنند.

در فی مابین مسابقه دو گروه شرکت کننده با نام مهد یا مدرسه یا اُرگان مورد نظر معرفی شده و در کنار هر گروه اسم گروه نوشته می شود و در پایان مجری از مدیر هر مهد یا مدرسه یا اُرگان با سوالات از پیش تعیین شده مرتبط با موضوع برنامه در قالب آموزشی و فرهنگی صحبت مختصر خواهد داشت.

آیتمهای مسابقه عبارتند از: نقاشی و طراحی روی پالت نقاشی- مرتب کردن اتاق فرضی-شناخت وسایل شخصی و بهداشتی- لگو-معما و چیستان-آئینه

 

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تهیه کننده:محدثه باقری

کارگردان:مهدی بوی افراز

مجری:محمد رضا چوپانی

منشی صحنه:معصومه قاسمی

تصویربرداران:علی اعظم جعفرنژاد-سیدکاظم موسوی-علی پارسی نژاد

صدابردار:نورالله طور سوادکوهی

دستیار تهیه:مهین فیروزجایی

تدوینگر:مهین فیروزجایی

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید لطفا لینک دانلود مسابقه هفت سنگ و... س د ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ ۱۳:۳۱

س د
سلام خسته نباشید لطفا لینک دانلود مسابقه هفت سنگ و بزارید تا بتونیم دانلود کنیم با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ ۱۳:۳۱