رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران با رد و بدل شدن 36 گل پیگیری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران با رد و بدل شدن 36 گل پیگیری شد

[هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران با رد و بدل شدن 36 گل پیگیری شد]

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در یکی از حساس ترین مسابقات این هفته ، تیم فوتسال هیات فوتبال کجور با برتری مقابل پیام امیرکلا به سه امتیاز شیرین دست پیدا کرد و در صدر جدول رده بندی باقی ماند.

در این دیدار ، پیام امیرکلا به رغم آن که از امتیاز میزبانی نیز بهره مند بود ، با نتیجه 3 بر یک مغلوب میهمان کجوری خود شد و به رده پنجم جدول رده بندی سقوط کرد .

در پرگل ترین دیدار این هفته نیز ، تیم فوتسال شهدای کوا با برتری 10 بر یک مقابل میهمان انتهای جدولی خود ، تفاضل گل منفی خود را بهبود بخشید و با کسب 3 امتیاز این دیدار ، به رده نهم جدول رده بندی صعود کرد .

این تیم که با هدایت ' علی عباس پور' در این رقابت ها شرکت کرده است ، پیش از این دیدار فقط موفق به کسب یک تساوی شده بود و کسب این پیروزی ، موجب صعود 4 پله ای آن ها در جدول شد .

در دیگر دیدارهای این هفته ، دو تیم شاهین نکا و شهروند زیراب با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند ،مجتمع ورزشی شمال در خانه با نتیجه 4 بر 3 ، بر تیم زرین ذغالچال ساری غلبه کرد .

همچنیم تیم شهروند چالوس که پیش از دیدارهای این هفته شکستی در کارنامه نداشت در گلوگاه با نتیجه 4 بر 2 مقابل تیم جوان شهید محمود جانلو گلوگاه تن به شکست داد .

دیدار تیم های جانبازان ساری و طاها تنکابن که در سالن دهقان نژاد ساری برگزار شده بود نیز با برتری 5 بر یک مقابل تیم میهمان به پایان رسید .

تنها دیدار باقی مانده هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران نیز عصر روز یکشنبه میان تیم های شهرداری کوهی خیل جویبار و خلعتبری رامسر در جویبار برگزار می شود .