جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

هفته نیروی انتظامی، نمایش اقتدار، صلابت و عظمت نیروی انتظامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته نیروی انتظامی، نمایش اقتدار، صلابت و عظمت نیروی انتظامی است

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در واقع عظمت و اراده دلاورمردانی است که بصورت شبانه روزی برای پاسداری از کیان مملکت اسلامی و تامین امنیت فعالیت می کنند.سردار سرتیپ دوم پاسدار ˈ علیرضا مسکنی ˈ روز یکشنبه در دومین روز از بزرگداشت هفته ناجا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود : نیروی انتظامی برای برقراری نظم ، امنیت ، انضباط و نیز حفاظت از جان و مال و ناموس مردم در جامعه ، جانانه و عاشقانه تلاش می کند.

وی اظهار داشت : جان برکفان سبزپوش با کار و تلاش شبانه روزی ثابت کرده اند که شادی مردم و امنیت آنها در زمینه های مختلف برای مردان سبزپوش انتظامی بسیار مهم بوده و در این راه از جان خود هم مایه می گذارند.

او افزود : برنامه های هفته ناجا امسال مطابق با شعار ˈ سرمایه اجتماعی ، اساس اقتدار ما ˈ طراحی شده و به اجرا گذاشته می شود.

فرمانده انتظامی مازندران در باره ضرورت وجود هفته ای به عنوان هفته نیروی انتظامی گفت : با توجه به گسترگی نیروی انتظامی و ارتباط وسیع این نیرو با مردم ، هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا مردم با پدیده های جدید اجتماعی آشنا شوند و نیروی انتظامی بتواند در دل مردم راه یافته و مشارکت بیشتر مردم را جلب کند.

وی افزود : فرماندهی انتظامی مازندران در هفته ناجا با تمام قوا از طریق اطلاع رسانی در رسانه های دیداری ، شنیداری ، مساجد و مدارس و حضور در جمع اقشار مختلف مردم عملکرد خود را به نمایش می گذارد تا مردم از چگونگی روند کار نیروی انتظامی اطلاع بیشتری یابند.

سردار مسکنی با تاکید بر اینکه آگاهی بخشی به افکار عمومی و اطلاع رسانی در باره حقوق فردی و اجتماعی و تبیین فواید مشارکت شهروندان از جمله مولفه های موثر در فرآیند نهادینه ساختن نظم و صیانت از امنیت پایدار است ، بیان داشت : نیروی انتظامی به عنوان سازمان قانونی و رسمی حافظ امنیت و نظم عمومی در جامعه معتقد به استفاده از تمامی ظرفیت های اجتماعی در فرآیند تامین امنیت پایدار و مقابله با ناهنجاری های است.