جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

هفته دولت بهترین فرصت برای نشان دادن کارآیی نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته دولت بهترین فرصت برای نشان دادن کارآیی نظام است

ˈ علیرضا یونسی ˈ در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر شخصیت و منش این دو شهید بزرگوار را بهترین الگو و سرمشق برای خدمتگزاری به جامعه اسلامی خواند.

وی گفت : تقارن هفته دولت با اولین سال فعالیت دولت تدبیر و امید فرصت مناسبی است تا خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم عزیز که صاحبان اصلی انقلاب هستند تشریح و تبیین نمائیم.

وی تاکید کرد : برنامه های بزرگداشت هفته دولت با شعار راهبردی آرامش و امید می تواند موجب شادابی و نشاط اجتماعی در جامعه گردد .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران تاکید کرد : الحمدلله در سایه برنامه ریزی و تلاش دولت تدبیر و امید در یکسال گذشته آرامش به فضای سیاسی، اقتصادی کشور برگشت و هفته دولت در حقیقت فرصت خوبی برای انعکاس مطلوب و صادقانه خدمات نظام است .

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت مازندران هفته دولت را فرصت مغتنمی برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی و بازخوانی خدمات ارزشمند آن خواند و گفت : پیوند زدن هفته دولت با سالروز استقرار دولت تدبیر و امید می تواند بستر لازم را برای ارائه گزارش فعالیتها و دستاوردها فراهم نماید و در این راستا باید از ظرفیت خوب رسانه ها برای بیان عملکرد دولت استفاده کرد .

یونسی تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت به ریاست مدیر هر دستگاه و دبیری مدیر روابط عمومی ، شناسایی و معرفی کارمندان پرتلاش و نمونه و معرفی آنان در هفته دولت ، برپایی نمایشگاه دستاوردها ، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و نشست های خبری و مطبوعاتی ، هماهنگی جهت حضور کارمندان در نماز جمعه و سخنرانی مدیران اجرایی در جمع نمازگزاران ، حضور در منازل خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و آزادگان کارمند ، افتتاح پروژه های عمرانی ، برگزاری ملاقات های مردمی ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی ویژه کارمندان ، برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه کارکنان دولت و ارائه خدمات رایگان توسط بعضی از دستگاههای اجرایی را از جمله برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دولت در مازندران اعلام کرد .